Menu
Search

Kariera w Henklu

Nie interesuje nas zwykłe uczestnictwo. Chodzi nam o coś więcej. Chcemy wygrywać. Motywacja, ambicja i pasja - oto, co łączy ponad 53 000 pracowników Henkla na całym świecie. Dołącz do naszego zespołu!

Studenci i Absolwenci

Studenci

Nigdy nie jest za wcześnie na zdobycie doświadczenia zawodowego.

Studenci i Absolwenci

Absolwenci  

W Henklu znajdziesz środowisko dopasowane do Twoich oczekiwań, w którym będziesz mógł w pełni odkryć, a następnie wykorzystać swój potencjał zawodowy oraz realizować wszelkie aspiracje i plany dotyczące kariery w międzynarodowym zespole.

Specjaliści

Specjaliści 

Szukasz inspirującego, stawiającego wyzwania, międzynarodowego środowiska pracy zapewniającego wspaniałe perspektywy rozwoju zawodowego? Witamy w Henklu!

Kariera w Polsce

Lokalny sukces handlowy Henkla zawdzięczamy blisko 1000 pracowników firmy w Polsce. Zatrudniamy obdarzone prawdziwą pasją, entuzjastyczne osoby zdolne do kreatywnego i innowacyjnego myślenia. Z naszej strony zapewniamy im inspirujące, ekscytujące i wymagające środowisko pracy, w którym będą mogli najlepiej wykorzystywać swoje talenty i ambicję.

Oferty pracy  

Więcej ofert pracy

Dowody uznania  

Henkel jest jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce.

Henkel jest jednym z najbardziej popularnych pracodawców w Niemczech i Europie.

Logo - Europes 500 top employers award

Henkel znajduje się na liście najlepszych pracodawców w Europie według studentów kierunków ekonomicznych.

Henkel jest jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w Niemczech.

STUDENCI I ABSOLWENCI

Zawsze marzyłeś o wielkich osiągnięciach? Wyznaczałeś sobie jasne, sprecyzowane cele oraz drogi, które do nich prowadzą? Grałeś by wygrywać? Jeśli tak, to bardzo dobrze! Prawdziwa ambicja i inicjatywa nie budzą się bowiem samoistnie dopiero po ukończeniu studiów. Nie zwlekaj z pokazaniem, ile jesteś wart i na co Cię stać. Odbycie stażu już w trakcie studiów, czy uczestnictwo w konkursie „Henkel Innovation Challenge” to najlepszy fundament, aby z sukcesem rozpocząć życie zawodowe i pełną perspektyw, obiecującą karierę w Henklu. 

Specjaliści  

Zdążyłeś już wiele osiągnąć, ale wciąż masz niezaspokojone ambicje? Bez względu na to, czy jesteś specjalistą, czy doświadczonym menedżerem, potrzebujesz sprzyjających okoliczności, aby w pełni wykorzystać swój talent i potencjał. Niezbędne są odpowiednie warunki, w których to największe, osobiste i zespołowe sukcesy dają radość, pozwalają się wyróżnić, a dodatkowo są odpowiednio wynagradzane. W firmie Henkel będziesz pracować w środowisku, w którym liczą się osiągnięcia, a nie sama obecność. Najzdolniejszym pracownikom z doświadczeniem zawodowym oferujemy różnorodne możliwości rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku — zarówno w kraju, jak i za granicą.