Modele biznesowe oparte na technologii

Od elektromobilności i druku 3D do cyfrowego bliźniaka: rozwiązania i procesy oparte na technologii Henkla czynią nas liderami rynku i pomagają nam kształtować rynki przyszłości.

W Henklu stosujemy najlepsze rozwiązania technologiczne do opracowania innowacyjnych produktów i usług dla konsumentów, klientów przemysłowych i partnerów. Wykorzystujemy cyfryzację, aby zwiększyć wydajność i efektywność naszych procesów, produkcji i usług. Nasze aplikacje odgrywają istotną rolę w kluczowych obszarach cyfrowej rewolucji.

ROZWIĄZANIA DLAPRZEMYSŁU


Consumer

Jako eksperci w dziedzinie przemysłu i zastosowań w sektorze produkcyjnym, wykorzystujemy naszą wiedzę na całym świecie, aby współpracować z klientami i partnerami branżowymi w celu opracowywania przyszłych technologii.

ROZWIĄZANIA DLA KONSUMENTÓW


Consumer

Rewolucja cyfrowa zmienia przyzwyczajenia i styl życia konsumentów. Reagujemy na te zmiany i pomagamy je kształtować z pomocą naszych technologii. Naszym celem jest uczynienie życia łatwiejszym, bezpieczniejszym i bardziej zrównoważonym.

ROZWIĄZANIA DLAPRODUKCJII LOGISTYKI


Consumer

Henkel wykorzystuje technologie cyfrowe charakterystyczne dla Przemysłu 4.0 do optymalizacji procesów. Tysiące czujników w ponad 170 fabrykach rejestruje w czasie rzeczywistym informacje dotyczące zrównoważonego rozwoju, wydajności, jakości i bezpieczeństwa, umożliwiając analizę opartą na chmurze w celu diagnostyki, prognozowania i optymalizacji. Ponadto cyfryzacja logistyki łańcucha dostaw pomaga podnieść poziom usług, zapewnić lepsze wykorzystanie zakładów produkcyjnych, usprawnić przepływ materiałów i zmniejszyć nasz ślad ekologiczny.