Najczęściej Zadawane Pytania

Możliwości w Henklu

To nie jest tylko praca. To jest pasja.

Niektórzy mówią, że liczy się uczestnictwo. My działamy jednak po to, żeby wygrać. To, co łączy wszystkich spośród niemal 50 000 pracowników firmy na całym świecie, to dodatkowa porcja motywacji, ambicji i pasji. Widać to w każdym dziale, na każdym stanowisku i na każdym poziomie firmy.

Sukces Henkla tworzą ludzie otwarci na nowe doświadczenia — przedsiębiorcze osoby, poszukujące wyzwań i pomysłów na nowe innowacyjne marki i wiodące technologie firmy.

Pracowników Henkla na całym świecie łączy jedna idea: Stanowimy jeden, globalny zespół. I to jest właśnie „pasja Henkla”.

Czy udało nam się wzbudzić Twoje zainteresowanie? Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się z nami, lub aplikuj już dziś w trybie online na stronie: www.henkel.pl/jobs.


Henkel oferuje całą gamę możliwości w zakresie szkolenia zawodowego na poziomie zarówno lokalnym, jak i globalnym. Wszystko po to, aby pomóc Ci w przygotowaniu się na przyszłe wyzwania. Akademia Henkel CEE organizuje na całym świecie seminaria we współpracy ze słynnymi szkołami biznesu. Pracownicy Henkla mają również możliwość korzystania z szerokiej oferty kursów e-learningowych w ramach platformy eCademy.

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych programów szkoleniowych? Jeżeli tak, kliknij tutaj.

Tak. W rzeczywistości oczekujemy w Henklu od naszych najzdolniejszych pracowników, aby byli elastyczni i mobilni. Pomaga to wspierać firmę na rozległym, ogólnoświatowym poziomie.

Nasz program „Triple Two” (3x2) jest wyrazem naszych oczekiwań — umożliwiamy Ci pracę na co najmniej dwóch stanowiskach, w dwóch różnych działach oraz w dwóch różnych krajach. Wierzymy, że taka różnorodność jest korzystna dla Twojego rozwoju, a także pomoże Ci lepiej zrozumieć Henkla jako firmę o ogólnoświatowym zasięgu.

Tutaj znajdziesz dalsze informacje na temat naszych programów szkoleniowych.

Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Kariera” -> „Znajdź oferty pracy”.
Sprawdź oferowane przez nas ambitne możliwości rozwoju zawodowego i aplikuj na stronie www.henkel.pl/jobs.

Wszystkie aktualne oferty pracy w Henklu znajdziesz na stronie www.henkel.pl/jobs.

Jeśli aktualnie nie możesz znaleźć żadnej odpowiadającej Ci oferty pracy, wystarczy że założysz i wypełnisz swój profil kandydata na naszym portalu dla poszukujących pracy i aktywujesz tzw. „agenta pracy”. Poinformuje Cię automatycznie o wszystkich interesujących Cię ofertach z naszej bazy. Życzymy powodzenia. 

Proces aplikacji i rekrutacji

YouTube Thumbnail How to apply at Henkel: A step-by-step guide (Thumbnail)

Nasz proces aplikacji i rekrutacji oparty jest na światowych standardach, dlatego zachęcamy kandydatów do założenia i wypełnienia swojego profilu na stronie: www.henkel.pl/career.

Jeżeli znajdziesz interesujące Cię stanowisko pracy, do objęcia którego posiadasz odpowiednie kwalifikacje, po prostu złóż aplikację w trybie online. To proste i zajmuje zaledwie kilka chwil! Życzymy powodzenia.

Nasz system aplikacji w trybie online umożliwia Ci utworzenie swojego profilu kandydata, dzięki któremu pokażesz nam, że jesteś idealnym kandydatem do objęcia stanowiska w firmie.

Prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz wszystkich innych niezbędnych dokumentów aplikacyjnych (np. sprawozdania z praktyk, dyplom ukończenia studiów wyższych, wykaz ocen, certyfikaty, świadectwa) w formie plików cyfrowych (najlepiej w formacie PDF).

Tak — po prostu załóż swój profil w naszym systemie aplikacji w trybie online. Dzięki temu, będziesz mógł łatwo aplikować na kilka stanowisk.

Twoją aplikację sprawdza nasz zespół ds. rekrutacji, dlatego też w ogłoszeniu nie ma podanej osoby do bezpośredniego kontaktu. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego posługując się ogólnym zwrotem grzecznościowym, na przykład: „Do wszystkich zainteresowanych” lub „Szanowni Państwo”.

Tak. Henkel jest firmą międzynarodową, w której będziesz pracować z kolegami z całego świata, przy czym angielski jest oficjalnym językiem używanym w naszej firmie. Na ogół obowiązuje następująca zasada: aplikację należy złożyć w takim samym języku, w jakim napisane jest ogłoszenie.

Tak. Wszystkie oferty znajdujące się w naszej bazie dotyczą wakatujących stanowisk i są usuwane dopiero po ich obsadzeniu.

Nasz zespół ds. rekrutacji pomoże Ci w przypadku wszelkich pytań dotyczących Twojej aplikacji w trybie online i procesu rekrutacji. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego odnośnika.

Różnie, w zależności od stanowiska i profilu zawodowego kandydata. Zazwyczaj upływa zaledwie kilka tygodni pomiędzy wysłaniem aplikacji, a zatrudnieniem. W tym miejscu dowiesz się więcej na temat procesu rekrutacji w Henklu.

Każde stanowisko w Henklu jest wyjątkowe i znalezienie właściwego kandydata jest bardzo ważne zarówno dla przyjętej osoby, jak i dla Henkla. Chcemy mieć pewność, że potencjalny przyszły pracownik i firma znakomicie do siebie pasują. Przekazujemy kandydatom informacje zwrotne na bieżąco w trakcie trwania całego procesu.

Wystarczy, że założysz swój profil kandydata na naszym portalu dla poszukujących pracy i aktywujesz tzw. „agenta pracy”. Poinformuje Cię automatycznie o wszystkich interesujących Cię ofertach z naszej bazy. Życzymy powodzenia.

Staż

Tak, zarówno studenci  jak i absolwenci mają możliwość odbycia 2-letniego, płatnego stażu w wybranym dziale firmy Henkel. Oferty znajdziesz na naszym portalu z ofertami pracy — prosimy o aplikowanie w trybie online.

Istnieje możliwość odbycia stażu w dziale handlowym, chemicznym i technologicznym.

Oferujemy praktyki w następujących działach:

  • Marketing, sprzedaż, badania rynku
  • Zaopatrzenie, logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw
  • Finanse, rachunkowość, kontroling
  • Zasoby ludzkie, komunikacja korporacyjna, technologia informacyjna i prawo
  • Opracowywanie produktów, badania i analityka, pakowanie

Wykaz aktualnych ofert staży można znaleźć na naszym portalu z ofertami pracy — prosimy o aplikowanie w trybie online.

Nasz proces aplikacji i rekrutacji oparty jest na światowych standardach. Niezależnie od tego, czy szukamy stażysty czy specjalisty - każda osoba zainteresowana pracą w Henklu powinna złożyć swoją aplikację na stanowisko w trybie online. To szybki i łatwy sposób, który pozwoli zaoszczędzić Ci czas.

Dowiedz się więcej o swoich perspektywach w firmie Henkel

Twarze różnych pracowników Henkla. Wyglądają pewnie i uśmiechają się.

Miejmy odwagę wspólnie zmieniać świat na lepsze.

Kariera w naszej firmie zapewni Ci możliwości rozwoju i realizacji własnych pomysłów w dynamicznym, zróżnicowanym środowisku oraz kulturze opartej na zaufaniu i poczuciu przynależności.
Dare to make an impact? Porozmawiajmy.