gettyimages-1185878319-170667a

CYFRYZACJA

Nowe modele biznesowe i modele współpracy, tworzenie unikalnych doświadczeń klientów oraz inteligentne wykorzystanie danych i technologii: dzięki cyfryzacji kształtujemy rynki przyszłości.

WIODĄCA ROLA RYNKOWA DZIŚ
KSZTAŁTOWANIE RYNKÓW JUTRA

 

Cyfryzacja jest kluczowym elementem naszej strategii rozwoju, a tym samym kluczem do przyszłości Henkla. Dzięki cyfryzacji możemy lepiej służyć naszym klientom. Rozwijamy nowe modele biznesowe dla branży i w coraz większym stopniu wykorzystujemy wszelkie dostępne dane do zarządzania biznesem. Jest to możliwe dzięki zespołowi ds. cyfryzacji Henkel dx, który stoi za naszą cyfrową transformacją i wdraża nowe, modele biznesowe, oparte na wykorzystaniu nowych technologii.

MODELE OPERACYJNE OPARTE NA TECHNOLOGII


Digital Business

Od sztucznej inteligencji po rzeczywistość rozszerzoną i druk 3D: korzystamy z technologii cyfrowych i wykorzystujemy naszą wiedzę, aby przyspieszyć transformację w kierunku Przemysłu 4.0. Optymalizujemy naszą działalność - tworzymy trwałą wartość dodaną dla konsumentów, klientów i partnerów z różnych branż.

INNOWACJE DZIĘKI WSPÓŁPRACY


Open Innovation & Ventures

W Henklu stawiamy na otwartą innowacyjność i przedsiębiorczość. Wyszukujemy i inwestujemy w start-upy na całym świecie, współpracując z nimi przy realizacji projektów transformacji cyfrowej. Są one cennym źródłem innowacyjnych technologii i rozwiązań dla naszych jednostek biznesowych.

TRANSFORMACJA CYFROWA


Digital Transformation

Dzięki działowi Henkel dx przyspieszamy naszą transformację cyfrową. Wykorzystując technologie cyfrowe i dane, tworzymy dodatkową wartość dodaną dla naszych klientów i konsumentów oraz zwiększamy efektywność naszych procesów.