Moja biblioteka

internship opportunies trainig and development

Studenci

Nigdy nie jest za wcześnie na zdobycie doświadczenia zawodowego

raduate opportunities, jobs and programmes

Absolwenci

Ukończyłeś studia ze świetnymi wynikami i chcesz przełożyć zdobytą wiedzę akademicką na praktykę? Pora zrobić następny krok i wejść w kolejny etap — razem z nami. W Henklu znajdziesz środowisko dopasowane do Twoich oczekiwań, w którym będziesz mógł w pełni odkryć, a następnie wykorzystać swój potencjał zawodowy oraz realizować wszelkie aspiracje i plany dotyczące kariery w międzynarodowym zespole. 

Konkurs „Henkel Innovation Challenge”

Pod hasłem „Create. Learn. Grow” Henkel zaprasza studentów z całego świata do zgłaszania wizjonerskich pomysłów na produkty i technologie przyszłości. Podejmij wyzwanie, weź udział w konkursie „Henkel Innovation Challengeˮ i zdobądź cenne doświadczenie, kontakty i nagrody!

Henkel oferuje zaangażowanym studentom rozmaite możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia. Jeszcze w trakcie studiów możesz odkrywać fascynujący świat marek i technologii Henkla. Zyskujesz dzięki temu szansę budowania własnej sieci kontaktów zawodowych oraz zaplanowania swojej kariery w Henklu po ukończeniu studiów.

Absolwentom oferujemy ekscytującą pracę w świecie naszych marek i technologii, w którym od samego początku będą oni mogli wyrazić siebie. Przy realizacji pełnych wyzwań projektów biznesowych, wykonywaniu ambitnych zadań oraz w codziennej pracy — będziesz się szybko uczył, a ponadto weźmiesz na siebie odpowiedzialność już na wczesnym etapie.

Bez względu na to, czy interesują Cię nasze wiodące marki takie jak Persil, Schwarzkopf czy Pritt, czy też jesteś zafascynowany naszymi najnowocześniejszymi innowacyjnymi technologiami klejenia, dzięki naszej globalnej obecności oraz trzem działom naszej firmy możemy Ci zaoferować wspaniałe perspektywy rozwoju — zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Oferty pracy dla studentów i absolwentów

Oferty pracy

BEZCENNA WIEDZA I MENTORING

Bez względu na to, czy odbywasz staż, czy uczestniczysz w konkursie „Henkel Innovation Challenge”, jeden z menedżerów Henkla zostanie Twoim osobistym mentorem. Poprowadzi Cię i pomoże wykonywać zadania, zapewni Ci coaching i przekaże przydatne wskazówki. Mentorzy Henkla podzielą się swoją wiedzą na temat trendów rynkowych oraz przekażą Ci informacje zwrotne dotyczące możliwości Twojej przyszłej kariery. Ponadto Twój mentor zawsze udzieli Ci bezcennych rad, i będziesz mieć z nim kontakt osobisty.

POZNAJ NAS I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Henkla? Spotkaj się z nami na terenie uczelni, odbądź staż lub weź udział w konkursie „Henkel Innovation Challenge”. Jesteś zawsze w trybie online? Odwiedzaj nas na Facebooku lub LinkedIn i bądź zawsze na bieżąco.