3 Henkel Interns standing next to each other, smiling at the camera

Studenci i Absolwenci

Twoja kariera w Henklu

Jako student lub osoba stawiająca pierwsze kroki w swojej karierze, z pewnością chcesz zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Dlatego w Henklu powierzymy Ci odpowiedzialność za konkretne zadania już od pierwszego dnia pracy. Niezależnie od działu czy jednostki biznesowej, w której się znajdziesz - przedstaw swoje pomysły i… zmieniaj z nami świat na lepsze!

Pięć powodów, dla których warto zdecydować się na staż w Henklu

henkel-polska-arkadiusz-wilk

Spostrzeżenia Arkadiusza

Praca w Henklu nauczyła mnie, że wiele rzeczy należy przewidywać , szczególnie podczas pracy z klientami i logistyką, aby zachowywać jakość usług i nie spowalniać procesów.

Stażysta Henkla

Wskazówki od Niny

Nina uważa, że warto pracować w Henklu z dwóch powodów, którymi są: międzynarodowy zespół i pasja do wielkich pomysłów. 

Więcej wywiadów

Ścieżki kariery w Henklu

Steruj swoją karierą! Jako międzynarodowa firma oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia i rozwoju. Niezależnie od tego, czy interesują Cię nasze technologie, czy wiodące marki, takie jak Persil, Schwarzkopf lub Pritt - w Henklu będziesz cieszyć się doskonałymi perspektywami na rozwój osobisty i zawodowy. Sprawdź niektóre z naszych ścieżek kariery: 

Poznaj przyszłych współpracowników

Meet Robert

What does Robert Ruiz-Hernandez think is unique about working at Henkel? For him it's the innovative mindset and energy that drives Henkel employees. #MyStory@HenkelAt Henkel, you can make the difference. Find out more: https://www.henkel.com/careers

Meet Luisa

What does Luisa Bernal think is unique about working at Henkel? For her it's because we play as a team. #MyStory@Henkel

Meet Carine

What does Carine Wattebled think is unique about working at Henkel? For her it's the opportunity of a challenging job rotation. #MyStory@Henkel

What makes Henkel unique

Uśmiechający się młody pracownik Henkla siedzący przy biurku naprzeciwko laptopa.

Twoja aplikacja

Stawiasz na rozwój? Jeśli tak, bardzo chcemy Cię poznać! Poznaj nasze wyjątkowe wskazówki, jak zabłysnąć podczas rekrutacji.

Aplikacja online

W pierwszym etapie z przyjemnością przyjmiemy Twoją aplikację za pośrednictwem naszej platformy rekrutacyjnej. Będziemy potrzebować Twojego CV, najlepiej w formacie pdf. Jeżeli masz profil na LinkedIn, możesz łatwo i szybko importować swoje dane.

Oferty pracy dla studentów i absolwentów

Oferty pracy
Zastanawiasz się, jak aplikować?

Tu znajdziesz kilka wskazówek od naszych rekruterów!

Nasze historie