03-career-starters-header-collage-pl

Czy chcesz robić szybką karierę od samego początku?

W Henklu znajdziesz środowisko, w którym możesz się rozwijać, oraz sieć kontaktów na całe życie. Jesteśmy firmą globalną, co umożliwi Ci w przyszłości karierę międzynarodową. Oto sześć powodów, dla których warto zdecydować się u nas na staż.

henkel-polska-arkadiusz-wilk

Spostrzeżenia Arkadiusza

Praca w Henklu nauczyła mnie, że wiele rzeczy należy przewidywać , szczególnie podczas pracy z klientami i logistyką, aby zachowywać jakość usług i nie spowalniać procesów.

Korzystaj z porad mentorów w zakresie rozwoju zawodowego

Zależy nam, aby Twoja kariera zawodowa rozpoczęła się jak najlepiej. Dlatego nasi doświadczeni liderzy pomogą Ci w rozwoju osobistym i zawodowym.

Więcej o naszym procesie składania i oceny aplikacji

Trzyetapowy proces umożliwia nam zapoznanie się z Twoimi umiejętnościami i przybliża Cię do kolejnego kroku w karierze. Pierwszym etapem jest złożenie aplikacji w trybie online, drugim – rozmowa kwalifikacyjna, a trzecim – złożenie oferty pracy. Czekamy!

Jak się zaprezentować? Przydatne wskazówki

Chcemy Ci pomóc w pokazaniu się od najlepszej strony.

Znajdź dla siebie najlepszą pracę na początek kariery

Niezależnie od tego, czym się interesujesz i jakie są Twoje mocne strony, znajdziesz dla siebie miejsce w firmie Henkel.


Dowiedz się więcej o swoich perspektywach w firmie Henkel

The faces of various Henkel employees. They look confidently and smile.

Miejmy odwagę wspólnie zmieniać świat na lepsze.

Kariera w naszej firmie zapewni Ci możliwości rozwoju i realizacji własnych pomysłów w dynamicznym, zróżnicowanym środowisku oraz kulturze opartej na zaufaniu i poczuciu przynależności.
Dare to make an impact? Porozmawiajmy.