Careers-students-stage

Studenci i Absolwenci

Zdobądź cenne doświadczenie, sprawdź kim możesz zostać w przyszłości i co możesz osiągnąć w Henklu. Dobry moment, by sprawdzić, jak teoria sprawdza się w praktyce! Dołącz do Henkla i zrób pierwszy krok w budowaniu swojej kariery. Sorzystaj z szerokich możliwości rozwoju kariery na całym świecie .

Henkel oferuje zaangażowanym studentom rozmaite możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia. Jeszcze w trakcie studiów możesz odkrywać fascynujący świat marek i technologii Henkla. Zyskujesz dzięki temu szansę budowania własnej sieci kontaktów zawodowych oraz zaplanowania swojej kariery w Henklu po ukończeniu studiów.

Absolwentom oferujemy ekscytującą pracę w świecie naszych marek i technologii, w którym od samego początku będą oni mogli wyrazić siebie. Przy realizacji pełnych wyzwań projektów biznesowych, wykonywaniu ambitnych zadań oraz w codziennej pracy — będziesz się szybko uczył, a ponadto weźmiesz na siebie odpowiedzialność już na wczesnym etapie.

Bez względu na to, czy interesują Cię nasze wiodące marki takie jak Persil, Schwarzkopf czy Pritt, czy też jesteś zafascynowany naszymi najnowocześniejszymi innowacyjnymi technologiami klejenia, dzięki naszej globalnej obecności oraz trzem działom naszej firmy możemy Ci zaoferować wspaniałe perspektywy rozwoju — zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Oferty pracy dla studentów i absolwentów

Oferty pracy

BEZCENNA WIEDZA I MENTORING

Bez względu czy odbywasz staż jeden z menedżerów Henkla zostanie Twoim osobistym mentorem. Poprowadzi Cię i pomoże wykonywać zadania, zapewni Ci coaching i przekaże przydatne wskazówki. Mentorzy Henkla podzielą się swoją wiedzą na temat trendów rynkowych oraz przekażą Ci informacje zwrotne dotyczące możliwości Twojej przyszłej kariery. Ponadto Twój mentor zawsze udzieli Ci bezcennych rad, i będziesz mieć z nim kontakt osobisty.

POZNAJ NAS I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Henkla? Spotkaj się z nami na terenie uczelni lub odbądź staż. Jesteś zawsze w trybie online? Odwiedzaj nas na Facebooku lub LinkedIn i bądź zawsze na bieżąco.