Adhesive Technologies

Henkel Adhesive Technologies jest liderem efektywnych rozwiązań na całym świecie. Nasza unikalna oferta – pełna innowacji, szytych na miarę rozwiązań i silnych marek w dziedzinie klejów, uszczelniaczy i produktów zabezpieczania powierzchni – decyduje o kształcie rynku dzisiaj i kierunkach jego rozwoju w przyszłości. Dzięki innowacjom, zaawansowanej technologii i partnerskiej współpracy z klientami – możemy oferować unikatowe rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu i w obszarze dóbr konsumenckich. Nasz globalny zasięg i wiedza ekspercka pozwalają oferować klientom i konsumentom na całym świecie wiodące technologie i najlepszą obsługę.

Nasz asortyment produktów przemysłowych oferujemy pod pięcioma głównymi markami – Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson i Aquence. Produkty konsumenckie i budowlane to cztery produktowe platformy i cztery marki: Pritt, Loctite, Ceresit i Pattex.

  • W segmencie Packaging and Consumer Goods (opakowań i dóbr konsumenckich) współpracujemy z producentami dóbr markowych i międzynarodowymi klientami, by tworzyć innowacyjne, zrównoważone rozwiązania dla przemysłu opakowań do żywności i dóbr konsumpcyjnych.
  • W segmencie Transport and Metal dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy rozwiązania systemowe i spójną ofertę technologiczną dla przemysłów motoryzacyjnego, lotniczego, kosmicznego i przetwórstwa metali.
  • W segmencie General Industry oferujemy naszym klientom wszechstronne portfolio produktów dla produkcji i konserwacji dóbr trwałych.
  • Segment Electronics oferuje klientom z sektora elektroniki specjalistyczne portfolio innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie spoiw do produkcji mikrochipów, montażu urządzeń elektronicznych i systemów zarządzania ciepłem.
  • Segment Consumers, Craftsmen and Building (kleje konsumenckie i budowlane) oferuje szeroką gamę markowych produktów dla indywidualnych użytkowników i wykonawców.

Rynki

Rozwiązania firmy Henkel można znaleźć w wielu produktach i przedmiotach codziennego użytku, między innymi: samochodach, książkach, czasopismach, komputerach, samolotach, lodówkach, telefonach komórkowych, meblach, tkaninach i opakowaniach.

Usługi

Aktualności Adhesive Technologies

Informacje i Materiały Prasowe