O NAS

beauty-care-hair1-1-

Consumer Brands łączy kategorie konsumenckie w jednej platformie. Dzięki zoptymalizowanemu portfolio, znanym markom i technologii obszar biznesowy Consumer Brands zajmuje wiodącą pozycję, szczególnie w kategorii włosów oraz środków piorących i czystości na wielu rynkach.

NASZE CZOŁOWE MARKI

Kobieta z koszykiem stojąca przy stole z produktami Henkel takimi jak: Persil, Gliss, Bref, Somat, taft. i innymi

Nasze marki odpowiadają na potrzeby konsumentów i zapewniają Henklowi przewagę konkurencyjną w obszarze innowacji i zrównoważonego rozwoju.

NASZE PODSTAWOWE KATEGORIE


Consumer Brands Core Categories

Jako platforma obejmująca wiele marek konsumenckich, nasze portfolio koncentruje się na dwóch podstawowych kategoriach: pranie i środki czystości oraz włosy.

Mężczyzna w kuchni zmywa naczynia

Środki do prania i czystości

Henkel rozpoczął działalność prawie 150 lat temu od produkcji i sprzedaży proszku do prania. Dziś nasze portfolio środków piorących i czystości obejmuje produkty do prania, do mycia naczyń i czyszczenia powierzchni oraz produkty do toalet.

Kobiety w łazience myją jej brązowe długie włosy w wannie.

Kosmetyki do włosów

Nasza kategoria kosmetyków do włosów obejmuje zarówno segment konsumencki jak i  branżę profesjonalną. W segmencie konsumenckim oferujemy produkty do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Salonom fryzjerskim oferujemy profesjonalne produkty do pielęgnacji, koloryzacji, stylizacji i wykańczania fryzur. Schwarzkopf Professional jest jednym z trzech wiodących na świecie dostawców profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. 

Aktualności