02-teams-locations-header-collage-pl

Kariera w Henklu ma charakter globalny

Produkty i technologie firmy Henkel są dostępne na całym świecie. Zatrudniamy pracowników 125 narodowości i mamy biura w 79 krajach. Oferujemy niezliczone możliwości kariery.

Znajdź pracę dla siebie

World-map

W naszych globalnych zespołach panuje wyjątkowy duch

Kultura oparta na zaufaniu i zabawie w połączeniu z duchem zespołu przynoszą znakomite rezultaty. Dlatego zachęcamy do organizowania wspólnych imprez, a także do innych inicjatyw łączących ludzi i umacniających poczucie przynależności w zespołach Henkla na całym świecie. Naszym celem jest stworzenie pracownikom jak najlepszych warunków do rozwoju kariery w przyszłości.

Oferujemy pełne spektrum możliwości

Dzięki silnym markom, innowacjom i technologiom zajmujemy czołowe pozycje zarówno na rynku towarów przemysłowych, jak i konsumpcyjnych. W Henklu możesz sprawdzić się w różnych obszarach, zmieniając co 2-3 lata stanowiska i zakres odpowiedzialności, a nawet branżę.

Znajdź dla siebie idealną ofertę pracy w jednym z naszych zróżnicowanych obszarów funkcjonalnych

Niezależnie od tego, czy chodzi o sprzedaż, marketing, badania i rozwój czy technologie cyfrowe, możliwości rozwoju zawodowego w firmie Henkel są równie urozmaicone, jak oferta naszych marek i technologii.

Kontrolujemy i monitorujemy wszystkie działania w finansowym łańcuchu tworzenia wartości i dbamy o to, aby procesy w dziale usług finansowych dotyczące płynności, zarządzania ryzykiem, optymalizacji podatków, zarządzania walutami, zarządzania odsetkami, raportów kwartalnych i rocznych oraz relacji inwestorskich, reprezentowały najwyższy poziom. Niezależnie od tego, czy zaczynasz pracę jako nowy pracownik w swojej dziedzinie, czy też szukasz nowych kierunków rozwoju jako doświadczony specjalista, zapraszamy do zespołu, w którym możesz wnieść swój wkład w trwały sukces firmy Henkel.

Jako lokalny i regionalny partner biznesowy o silnej pozycji prowadzimy sprawozdawczość finansową każdego typu w połączeniu z funkcjami kontroli i monitoringu. Utrzymując wysoką jakość oraz stosując kompleksowe procesy najwyższej klasy, możemy uzyskać optymalne, całościowe rozwiązania, które spełniają wysokie wymagania grupy Henkel pod względem jakości i terminowości. Dołącz do nas, aby stawić czoła wyzwaniom wspólnie z globalnym graczem oferującym bogatą gamę produktów, marek i usług.

Ciągle rozwijamy nasz globalny zespół, dobierając kandydatów o odpowiednich umiejętnościach i kompetencjach, szkoląc dotychczasowych pracowników i rekrutując nowych. W ten sposób budujemy kulturę wydajności i kładziemy podwaliny pod transformację cyfrową w Henklu. Wszystko, co robimy, ma na celu „osiąganie sukcesów biznesowych dzięki rozwijaniu zdolności i umiejętności pracowników oraz umacnianiu poczucia przynależności”. Chcesz wspólnie z nami realizować ten cel? Zapraszamy!

Tworząc dział technologii i transformacji cyfrowej (dx), Henkel otwiera nowy rozdział w swojej historii. Łączymy nasze zasoby i doświadczenia w dziedzinie technologii cyfrowych, zarządzania procesami biznesowymi oraz informatyki, aby stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom biznesowym oraz przekształcać wyzwania w możliwości. Skupiamy się na najważniejszych trendach, takich jak ekonomia platform, zmiana punktu ciężkości w relacjach z klientami i konsumentami, serwis oparty na wynikach oraz metodyka Lean-Fast-Simple (sprawnie-szybko-prosto). Jeśli chodzi o klientów indywidualnych i ich potrzeby, tworzymy cyfrowe modele biznesowe oparte na danych, które optymalizują, przekształcają i rewolucjonizują procesy. Dzięki wspólnym działaniom naszych jednostek biznesowych i cyfrowych wkraczamy na nowe, fascynujące ścieżki.

W dziale audytu korporacyjnego pracuje zróżnicowany kulturowo zespół obejmujący pracowników o różnych umiejętnościach. Przeprowadzamy systematyczne audyty w celu oceny i zwiększania efektywności procesów zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej i nadzoru w całej firmie Henkel. Dział audytu korporacyjnego współpracuje ze wszystkimi jednostkami biznesowymi i funkcjonalnymi firmy Henkel na całym świecie w sposób niezależny i oparty na faktach. Pomaga im we wprowadzaniu ulepszeń na podstawie przejrzystych przeglądów. Ponadto aktywnie wspiera zdolnych pracowników i ich kariery.

Pracownicy działu logistyki odpowiadają za organizację łańcucha dostaw. Ich zakres odpowiedzialności obejmuje cały łańcuch — od planowania popytu po dystrybucję i dostarczanie produktów klientom. Zarządzanie łańcuchem dostaw w Henklu wykracza poza tradycyjne granice. Niektórym klientom oferujemy zarządzanie zapasami przez dostawcę (Vendor-Managed-Inventory ― VMI). W celu optymalizacji procesów w ramach łańcucha dostaw Henkel korzysta z systemu zarządzania zapasami dostawcy (ang. Supplier-Managed-Inventory ― SMI). W związku z tym dostawcy udostępniają nam swoje dane dotyczące oceny stanów magazynowych i popytu.

Dział marketingu w firmie Henkel jest bardzo wszechstronny. Możesz tam pracować w sekcji marketingu firma-klient (B2C) lub firma-firma (B2B). Dołącz do jednego z naszych zespołów krajowych lub międzynarodowych, lub stań się członkiem naszej jednostki marketingu cyfrowego, aby tworzyć zaawansowane rozwiązania marketingowe w dynamicznym i konkurencyjnym środowisku. Możesz kontrolować współpracę z agencjami kreatywnymi i medialnymi pod kątem optymalnego wykorzystania naszych budżetów na media i komunikację, korzystać z danych i złożonych informacji uzyskanych na podstawie trendów i preferencji klientów, tworzyć strategie reklamowe i innowacje produktowe bądź ponownie wprowadzać te same produkty na rynek.

Dział sprzedaży odpowiada za kanały dystrybucji oraz zarządzanie relacjami z klientami. Terenowa obsługa klienta (Field Service) łączy jasno określone cele i szeroki zakres działania. Wykorzystując naszą bogatą ofertę silnych marek, będziesz mieć bezpośredni kontakt z klientami i możesz realizować kampanie wspólnie z menedżerami sklepów w przedsiębiorstwach handlowych. W tym dziale szybko zobaczysz efekty swoich działań oraz ich wpływ na nasze marki i całą firmę.

Naszą główną misją jest maksymalizacja efektywności zaopatrzenia na całym świecie. Wykorzystujemy w tym celu najlepsze rozwiązania do obsługi zakupów, uwzględniające cele ekonomiczne i strategiczne firmy Henkel. Oprócz warunków zakupu ważną rolę odgrywa jakość i niezawodność naszych partnerów handlowych. Dołącz do nas, aby wspólnie z globalnym graczem i światowym liderem, jakim jest Henkel, stawić czoła wyzwaniom na dojrzałych i wschodzących rynkach, zarówno w segmencie firma-firma (B2B), jak i firma-klient (B2C). Niezależnie od tego, jak i gdzie chcesz pracować, znajdziemy w naszym miejscu odpowiednie miejsce dla każdego, kto chce zmieniać reguły gry.

Naukowcy i inżynierowie z działu badań i rozwoju budują fundamenty sukcesu firmy Henkel. Prowadzą prace w wielu obszarach: przedstawiają innowacyjne pomysły, odpowiadają na pytania naszych przyszłych klientów oraz doskonalą nasze marki i technologie. Jako członek tego zespołu Ty też zaangażujesz się w działania, dzięki którym nasze marki i technologie odnoszą coraz większe sukcesy na całym świecie.

Jako specjalista ds. rozwoju produktów będziesz pracować w międzynarodowej grupie wyspecjalizowanej np. w farbach do włosów. Będziesz tworzyć i rozwijać nowe produkty oraz wprowadzać je na odpowiednie rynki. Do Twoich zadań będzie również należało dbanie o to, aby istniejące produkty przynosiły klientom jeszcze większe korzyści. Dlatego na tym stanowisku ważna jest dobra znajomość zasad tworzenia receptur, właściwości materiałów i metod pomiaru. W naszym międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole liczą się również zdolności komunikacyjne, niezbędne we współpracy ze współpracownikami z różnych krajów, mających różne doświadczenie zawodowe.

Inżynier ds. opakowań w Henklu pracuje w międzynarodowej grupie produktowej. Projektuje i opracowuje nowe komponenty opakowań produktów i wdraża je na poszczególnych rynkach. Odpowiada również za zapewnienie i optymalizację istniejących komponentów. Na tym stanowisku wymagana jest dogłębna wiedza z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych. Inżynier ds. opakowań musi na bieżąco śledzić nowości branżowe, abyśmy utrzymali czołową pozycję w obszarze wzornictwa opakowań.

Zaufanie do firmy Henkel jest podstawą naszego sukcesu, współpracy z partnerami i relacji z klientami. Dział komunikacji korporacyjnej odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Naszym celem jest budowanie i ochrona reputacji firmy Henkel w oczach opinii publicznej oraz określonych interesariuszy, w tym dziennikarzy i liderów opinii. Dział komunikacji wewnętrznej dostarcza naszym pracownikom i dyrektorom odpowiednie informacje związane z naszą strategią korporacyjną i działaniami. Dział komunikacji korporacyjnej ma globalny zasięg. Nadzoruje wszystkie giełdy w najważniejszych regionach i rynkach na całym świecie.

Specjalista ds. inżynierii metod jest członkiem międzynarodowej grupy ds. produktów, w której odpowiada za standaryzację procesów i maszyn z uwzględnieniem najnowszych technologii i instalacji napełniających. Odgrywa bardzo ważną rolę w zwiększaniu wydajności i jakości pracy oraz wdrażaniu nowych rodzajów opakowań. Optymalizacja bieżących procesów i zwiększenie wydajności pracy jest tajemnicą sukcesu wielu prosperujących firm. Henkel również przywiązuje do tych czynników coraz większą wagę, ponieważ w przyszłości chce osiągać jeszcze lepsze efekty, również w zakresie ochrony środowiska.

Pracownik działu strategii i rozwoju przedsiębiorstwa pomaga kierownictwu wyższego szczebla w optymalizacji przyszłej oferty oraz wskazywaniu potencjału rynkowego i obszarów rozwoju. To pasjonująca praca, która może wywrzeć wpływ na strategiczne kierunki rozwoju firmy Henkel. W celu rozwijania strategii biznesowej i optymalizacji sprawności operacyjnej Henkla pracownik analizuje sytuację firmy z perspektywy ekonomicznej. Bada nowe rynki pod kątem ewentualnego wejścia, szuka firm do przejęcia oraz analizuje i obserwuje różne grupy docelowe.

Wszystkie oferty pracy

Dowiedz się więcej o swoich perspektywach w firmie Henkel

Twarze różnych pracowników Henkla. Wyglądają pewnie i uśmiechają się.

Miejmy odwagę wspólnie zmieniać świat na lepsze.

Kariera w naszej firmie zapewni Ci możliwości rozwoju i realizacji własnych pomysłów w dynamicznym, zróżnicowanym środowisku oraz kulturze opartej na zaufaniu i poczuciu przynależności.
Dare to make an impact? Porozmawiajmy.