ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Dania eksperymentalne z zielonymi liśćmi

Jesteśmy liderem technologicznym i pionierem w dziedzinie innowacji oraz zrównoważonych rozwiązań. Patrząc na historię naszej firmy, już wielokrotnie zrewolucjonizowaliśmy branżę dóbr konsumpcyjnych np. wprowadzając na rynek samoczynnie działający detergent do prania, czy szampon do włosów w płynie.
 
Przyczyniamy się do rozwiązywania globalnych wyzwań, zapewniając naszym konsumentom zrównoważony wybór dzięki naszym innowacyjnym i wydajnym produktom do włosów oraz prania i pielęgnacji domu. Jednocześnie inspirujemy zmiany poprzez nasze partnerstwa.

NASZE PRODUKTY

Dwie zielono-niebieskie kapsułki Henkel Persil z kwiatami wiśni dookoła

Produkty i technologie są podstawą naszego działania. Tworzymy dodatkową wartość dzięki innowacjom, aby oferować klientom i konsumentom lepszą wydajność przy zmniejszonym śladzie ekologicznym.

PARTNERSTWA

Dwóch mężczyzn stojących przy stole z butelką Persil i laptopem

Partnerstwa odgrywają decydującą rolę w zrównoważonym rozwoju w naszej działalności. Pomagamy naszym klientom i konsumentom zmniejszyć ich ślad ekologiczny i odpowiedzialnie korzystać z zasobów. Współpracujemy z naszymi dostawcami, aby promować zrównoważone praktyki i poszanowanie praw człowieka, a także współpracujemy z partnerami, aby dzielić się wiedzą i wspólnie opracowywać rozwiązania systemowe.

Nasze Zobowiązania i Stanowiska

Henkel angażuje się w dialog z innymi, szanując różnorodność opinii i konstruktywną wymianę pomysłów. Bierzemy aktywny udział w ważnych debatach społeczno-politycznych, przyglądając się bliżej wybranym zagadnieniom.