KARIERA

Mamy odwagę zmieniać świat na lepsze.

W firmie, która zajmuje się zarówno technologiami, jak i towarami konsumpcyjnymi, możesz mieć faktyczny wpływ na zdrowie i samopoczucie ludzi, czołowe marki i najbardziej efektywne firmy na świecie. Wybierając karierę w Henklu, przyczyniasz się do bardziej zrównoważonej przyszłości. Możesz rozwijać się w dynamicznej, zróżnicowanej kulturze opartej na zaufaniu i poczuciu przynależności. W naszych zespołach cenimy odwagę i nowatorskie pomysły, ale również staranność.

Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Dlaczego Henkel?

Możesz zmieniać reguły gry

Nasi pracownicy zmieniają reguły gry. Od początku biorą na siebie odpowiedzialne zadania, angażują się w transformację cyfrową i wprowadzają w życie nowatorskie pomysły.

Pracownik Henkla na różnych zdjęciach związanych z jego pracą. Pracuje na swoim iPadzie, pozuje do kamery i prezentuje biały but obok logo Persil Sneaker Clean.

Rozmowa z Tilakiem

W Henklu mogę kwestionować status quo i być innowacyjny.
Dzięki mobilnej aplikacji do konsultacji kolorystycznych Choicify na nowo został zdefiniowany sposób, w jaki konsumenci znajdują produkt najlepiej pasujący do ich potrzeb. 
Ta innowacja wydarzyła się dzięki wspólnej potrzebie przełamania schematu. Wprowadziliśmy na rynek coś kompletnie nowego i tak stałem się wynalazcą. 

Tilak, Dyrektor Korporacyjny ds. Digital Commerce

Jesteśmy jedną drużyną

Gra drużynowa oznacza w Henklu nastawienie na współpracę oparte na zaufaniu i przejrzystości w środowisku opartym na różnorodności.

Pracownik Henkla w swoim środowisku pracy. Przewija telefon, pracuje na laptopie, dzwoni i pozuje do kamery.

Poznaj Orryanę

W naszym zespole słuchamy się nawzajem i nie stosujemy ścisłych hierarchii. Firma traktuje różnorodność i inkluzywność bardzo poważnie. Za duży sukces możemy uznać komunikację między firmą Henkel a naszą społecznością w czasie, gdy ruch Black Lives Matter znalazł się w centrum uwagi. Okazało się, że mamy moc, aby nadać ważnym sprawom odpowiedni rozgłos. To niesamowite.

Orryana, menedżer ds. społeczności międzynarodowych

Możesz zarządzać swoją karierą

W międzynarodowym przedsiębiorstwie z bogatą ofertą, takim jak Henkel, pracownicy mogą zarządzać swoją karierą. Każdy kolejny krok prowadzi prosto do celu.

Pracownik Henkla przed swoim miejscem pracy. Pozuje do kamery, sortuje szyldy z kampanii Persil #Rethink Fashion i uśmiecha się.

Poznaj Norę

Podążanie ambitną ścieżką kariery nie zawsze jest łatwe może wymagać dużych poświęceń. Jeśli jednak nie boimy się nowych wyzwań, otwierają się przed nami praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Tak jest w firmie Henkel. Szybko nauczyłam się odpowiedzialności i dokonywania wyborów dotyczących mojej kariery. Teraz tworzę śmiałe strategie dla marek, które ciągle ewoluują. Tak samo jak ja”.

Nora, dyrektor ds. międzynarodowego marketingu

Oferujemy coś więcej niż pracę

Pracownicy firmy Henkel nie tylko pracują, lecz także zmieniają życie ludzi i funkcjonowanie całych branż. Przyczyniają się również do zrównoważonej przyszłości naszej planety.

Pracownik Henkla pokazany w swoim miejscu pracy. Na zdjęciu kostka z tworzywa sztucznego i jego praca nad opakowaniem.

Poznaj Eduarda

Dla mnie zawsze była ważna nie tylko praca, lecz także poczucie, że zmieniam życie ludzi na lepsze. W firmie Henkel znalazłem miejsce, które umożliwia mi nie tylko rozwój zawodowy i czerpanie radości z pracy, lecz także działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Moją misją jako menedżera ds. opakowań jest zmniejszenie zużycia plastiku. Dla mnie to coś więcej niż praca.

Eduardo, międzynarodowy menedżer ds. opakowań

Dlaczego Henkel?

Nasze globalne, zróżnicowane zespoły budują lepsze jutro

Jak projektujemy satysfakcjonującą ścieżkę kariery

Warto pracować w firmie, która nagradza za wysokie standardy

Dowiedz się więcej o swoich perspektywach w firmie Henkel

Twarze różnych pracowników Henkla. Wyglądają pewnie i uśmiechają się.

Miejmy odwagę wspólnie zmieniać świat na lepsze.

Kariera w naszej firmie zapewni Ci możliwości rozwoju i realizacji własnych pomysłów w dynamicznym, zróżnicowanym środowisku oraz kulturze opartej na zaufaniu i poczuciu przynależności.
Dare to make an impact? Porozmawiajmy.