Kariera w Henklu

Przedsiębiorczość jest częścią naszej tożsamości. Dołącz do naszego różnorodnego, międzynarodowego zespołu i wcielaj swoje pomysły w życie każdego dnia. Przed Tobą niezliczone możliwości. Rozwijaj swoją karierę i aktywnie kształtuj rozwój marek i technologii Henkla.

Studenci i Absolwenci

Studenci i Absolwenci

Zdobądź cenne doświadczenie, sprawdź kim możesz zostać w przyszłości i co możesz osiągnąć w Henklu. Dobry moment, by sprawdzić, jak teoria sprawdza się w praktyce! Dołącz do Henkla i zrób pierwszy krok w budowaniu swojej kariery. Sorzystaj z szerokich możliwości rozwoju kariery na całym świecie.

Specjaliści

Specjaliści 

Rozwijamy naszych pracowników i ich kariery. Oferujemy pełne wyzwań, międzynarodowe środowisko pracy. Dołącz do nas i rozwijaj się!

Kariera w Polsce

Lokalny sukces handlowy Henkla zawdzięczamy blisko 1000 pracowników firmy w Polsce. Zatrudniamy obdarzone prawdziwą pasją, entuzjastyczne osoby zdolne do kreatywnego i innowacyjnego myślenia. Z naszej strony zapewniamy im inspirujące, ekscytujące i wymagające środowisko pracy, w którym będą mogli najlepiej wykorzystywać swoje talenty i ambicję.

Dowody uznania  

Henkel jest jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce.

Henkel jest jednym z najbardziej popularnych pracodawców w Niemczech i Europie.

Logo - Europes 500 top employers award

Henkel znajduje się na liście najlepszych pracodawców w Europie według studentów kierunków ekonomicznych.

Henkel jest jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w Niemczech.

STUDENCI I ABSOLWENCI

Zawsze marzyłeś o wielkich osiągnięciach? Wyznaczałeś sobie jasne, sprecyzowane cele oraz drogi, które do nich prowadzą? Grałeś by wygrywać? Jeśli tak, to bardzo dobrze! Prawdziwa ambicja i inicjatywa nie budzą się bowiem samoistnie dopiero po ukończeniu studiów. Nie zwlekaj z pokazaniem, ile jesteś wart i na co Cię stać. Odbycie stażu już w trakcie studiów, czy uczestnictwo w konkursie „Henkel Innovation Challenge” to najlepszy fundament, aby z sukcesem rozpocząć życie zawodowe i pełną perspektyw, obiecującą karierę w Henklu. 

Specjaliści  

Zdążyłeś już wiele osiągnąć, ale wciąż masz niezaspokojone ambicje? Bez względu na to, czy jesteś specjalistą, czy doświadczonym menedżerem, potrzebujesz sprzyjających okoliczności, aby w pełni wykorzystać swój talent i potencjał. Niezbędne są odpowiednie warunki, w których to największe, osobiste i zespołowe sukcesy dają radość, pozwalają się wyróżnić, a dodatkowo są odpowiednio wynagradzane. W firmie Henkel będziesz pracować w środowisku, w którym liczą się osiągnięcia, a nie sama obecność. Najzdolniejszym pracownikom z doświadczeniem zawodowym oferujemy różnorodne możliwości rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku — zarówno w kraju, jak i za granicą.