Mamy odwagę zmieniać świat na lepsze.

W firmie, która zajmuje się zarówno technologiami, jak i towarami konsumpcyjnymi, możesz mieć faktyczny wpływ na zdrowie i samopoczucie ludzi, czołowe marki i najbardziej efektywne firmy na świecie. Wybierając karierę w Henklu, przyczyniasz się do bardziej zrównoważonej przyszłości. Możesz rozwijać się w dynamicznej, zróżnicowanej kulturze opartej na zaufaniu i poczuciu przynależności. W naszych zespołach cenimy odwagę i nowatorskie pomysły, ale również staranność.

henkel-poland-brands-collag
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.

Możesz zmieniać reguły gry

Nasi pracownicy zmieniają reguły gry. Od początku biorą na siebie odpowiedzialne zadania, angażują się w transformację cyfrową i wprowadzają w życie nowatorskie pomysły.

An employee of Henkel in different pictures around his job. He works on his iPad, poses for the camera, and presents a white shoe next to the Persil Sneaker Clean Logo.

Poznaj Jonathana

W firmie Henkel mogę kwestionować status quo, wprowadzać innowacje i być nonkonformistą. W ramach programu Love Nature mój zespół wprowadza na rynek pomysły zmieniające reguły gry, takie jak stacje napełniające w drogeriach. Mogę robić to, w co wierzę. Umożliwiam również mojemu zespołowi realizowanie pasji oraz tworzenie nowatorskich, przełomowych rozwiązań, które zmieniają firmę Henkel.

Jonathan, wiceprezes ds. nowych obszarów działalności

Jesteśmy jedną drużyną

Gra drużynowa oznacza w Henklu nastawienie na współpracę oparte na zaufaniu i przejrzystości w środowisku opartym na różnorodności.

An employee of Henkel in her work environment. She scrolls through the phone, works on her Laptop, has a call, and poses for the camera.

Poznaj Orryanę

Jestem odpowiedzialna za zarządzanie społecznościami, obejmujące wszystkie globalne media społecznościowe, a w szczególności kanały poświęcone kosmetykom pielęgnacyjnym i zapachowym. W naszym zespole słuchamy się nawzajem i nie stosujemy ścisłych hierarchii. Firma traktuje różnorodność i inkluzywność bardzo poważnie. Za duży sukces możemy uznać komunikację między firmą Henkel a naszą społecznością w czasie, gdy ruch Black Lives Matter znalazł się w centrum uwagi. Okazało się, że mamy moc, aby nadać ważnym sprawom odpowiedni rozgłos. To niesamowite.

Orryana, menedżer ds. społeczności międzynarodowych

Możesz zarządzać swoją karierą

W międzynarodowym przedsiębiorstwie z bogatą ofertą, takim jak Henkel, pracownicy mogą zarządzać swoją karierą. Każdy kolejny krok prowadzi prosto do celu.

An employee of Henkel in front of her workplace. She poses for the camera, sorts signs from the #Rethink Fashion campaign by Persil, and is smiling.

Poznaj Norę

Podążanie ambitną ścieżką kariery nie zawsze jest łatwe może wymagać dużych poświęceń. Jeśli jednak nie boimy się nowych wyzwań, otwierają się przed nami praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Tak jest w firmie Henkel. Szybko nauczyłam się odpowiedzialności i dokonywania wyborów dotyczących mojej kariery. Teraz tworzę śmiałe strategie dla marek, które ciągle ewoluują. Tak samo jak ja”.

Nora, dyrektor ds. międzynarodowego marketingu

Oferujemy coś więcej niż pracę

Pracownicy firmy Henkel nie tylko pracują, lecz także zmieniają życie ludzi i funkcjonowanie całych branż. Przyczyniają się również do zrównoważonej przyszłości naszej planety.

An employee of Henkel shown at his workplace. A cube of plastic material and him working on the packaging is pictured.

Poznaj Eduarda

Dla mnie zawsze była ważna nie tylko praca, lecz także poczucie, że zmieniam życie ludzi na lepsze. W firmie Henkel znalazłem miejsce, które umożliwia mi nie tylko rozwój zawodowy i czerpanie radości z pracy, lecz także działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Moją misją jako menedżera ds. opakowań jest zmniejszenie zużycia plastiku. Dla mnie to coś więcej niż praca.

Eduardo, międzynarodowy menedżer ds. opakowań

Nasze globalne, zróżnicowane zespoły budują lepsze jutro

Jak projektujemy satysfakcjonującą ścieżkę kariery

Dowiedz się więcej o swoich perspektywach w firmie Henkel

The faces of various Henkel employees. They look confidently and smile.

Miejmy odwagę wspólnie zmieniać świat na lepsze.

Kariera w naszej firmie zapewni Ci możliwości rozwoju i realizacji własnych pomysłów w dynamicznym, zróżnicowanym środowisku oraz kulturze opartej na zaufaniu i poczuciu przynależności.
Dare to make an impact? Porozmawiajmy.