CODZIENNIE NA NOWO POPRAWIAMY JAKOŚĆ ŻYCIA

Henkel Brand Movie (1) - Thumbnail

Nasz cel definiuje to, co łaczy nas wszystkich Henklu “Pioneers at heart for the good of generations”. To kształtuje i prowadzi naszą transformację. Teraz zmiana staje się widoczna. Wzmacniamy naszą markę poprzez nowe pozycjonowanie: Henklu tworzymy nowe pomysły i ulepszamy życie każdego dnia. Dla ludzi dzisiaj i dla przyszłych pokoleń. Poprzez nasze marki i technologie, przez nasze zespoły na całym świecie.

Nowa marka Henkel łączy w sobie nasze dziedzictwo i przyszłość: zangażowanie ludzi, wspólnie kształtujących przyszłość i pobudzających postęp, dążących do zrównoważonego rozwoju bazującego naszych podstawowych atutach.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE TWOJE WNUKI PYTAJĄ CIEBIE, CO TO ZNACZY "WYRZUCIĆ COŚ"

Mountain

To jeszcze przed nami, ale każdego dnia pracujemy nad stworzeniem świata, w którym wszystkie opakowania nadają się do recyklingu lub do wielokrotnego użytku.

WYOBRAŹMY SOBIE, ŻE GOSPODARKA OBIEGU ZAMKNIĘ­TEGO JEST PO PROSTU GOSPODARKĄ

Bridge

To jeszcze przed nami, ale każdego dnia pracujemy nad tym, aby do środowiska naturalnego nie trafiało ani jedno tworzywo sztuczne.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JUTRO SPOJRZYSZ WSTECZ I STWIERDZISZ, ŻE DZIŚ DOKONAŁEŚ ZMIAN

Woman in Laboratory

To jeszcze przed nami, ale każdego dnia pracujemy na rzecz świata, w którym klimat nie będzie już przeżywał kryzysu. Nasz wkład: osiągnięcie pozytywnego wpływu na klimat do 2030 r.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE WYSTARCZY KILKA KROPEL WODY, ABY ZROBIĆ PRANIE

Laundry

To jeszcze przed nami, ale każdego dnia pracujemy nad stworzeniem świata, w którym pranie nie wymaga prawie zużycia wody i energii.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE TWOJA PIELĘGNACJA WŁOSÓW JEST DOSTOSOWANA DO TWOJEGO PRAWDZI­WEGO JA

220818-hen-nhm-3395

To jeszcze przed nami, ale każdego dnia pracujemy nad stworzeniem świata, w którym każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

WYOBRAŹ SOBIE ŁADOWANIE SAMOCHODU W KILKA SEKUND

Adhesives Charging

To jeszcze przed nami, ale każdego dnia pracujemy nad stworzeniem świata, w którym ładowanie pojazdów będzie szybsze niż nalewanie paliwa. Nasze zaawansowane technologicznie rozwiązania pomagają konstruować lepsze i bezpieczniejsze akumulatory.

WYOBRAŹMY SOBIE, ŻE RÓŻNICE ZBLIŻAJĄ NAS DO SIEBIE

Basketball

To jeszcze przed nami, ale każdego dnia pracujemy na rzecz świata, w którym wyjątkowość każdego człowieka pozwala nam wspólnie osiągnąć więcej.

WYOBRAŹMY SOBIE, ŻE EDUKACJA PROWADZI DO RÓWNOŚCI

Greenhouse

To jeszcze przed nami, ale każdego dnia pracujemy na rzecz świata, w którym każdy będzie mógł wykorzystać swój potencjał dzięki edukacji.

STWÓRZMY RAZEM 
PRZYSZŁOŚĆ

Meet the new Henkel brand design (1) - Thumbnail

Poznaj nasz nowy Henkel Brand Hub

Nasza nowy brand design został zaprojektowany tak, aby pozostać w pamięci. Jest dynamiczny, kolorowy i łatwy w użyciu. Pozwala na elastyczność, nie osłabiając tego, co wyróżnia naszą markę i czyni rozpoznawalną: nasze logo, biało-czerwone kolory Henkla oraz unikalny i bardzo elastyczny krój pisma sprawiają, że nasza marka jest natychmiast rozpoznawalna.

Różnorodność Henkla - jego obszarów biznesowych, produktów i ludzi - zawsze była kluczem do naszego sukcesu. Tak samo powinna się czuć nasza marka. Dlatego otwieramy świat kolorów, wprowadzamy krój pisma nowej generacji i wykorzystujemy nieograniczone możliwości cyfrowej grafiki.