Partnerzy i dostawcy

Intensywna współpraca z partnerami i dostawcami decyduje o przewadze konkurencyjnej Henkla.

Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i promowanie zrównoważonego rozwoju to dwie integralne części naszej strategii. W obu z nich nasi partnerzy i dostawcy odgrywają kluczową rolę. W poszukiwaniu nowych pomysłów i sposobów efektywnego ich wykorzystania sięgamy po zewnętrzne partnerstwa strategiczne, które pozwalają nam docierać do szerokiej grupy potencjalnych odbiorców.

Henkel współpracuje obecnie z dostawcami i partnerami biznesowymi ze 130 krajów. Ponad 70% naszych zakupów dokonujemy w krajach należących do Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Stopniowo otwieramy się także na rynki krajów, które nie są członkami OECD. Bez względu jednak na to, skąd pochodzi nasz dostawca lub partner biznesowy, oczekujemy, że będzie postępować w zgodzie z etyką i wartościami naszej firmy. Nasze oczekiwania w stosunku do dostawców są dokładnie takie same w każdym kraju. Przykładowo od wszystkich dostawców oczekujemy spełniania takich samych standardów zrównoważonego rozwoju. 

Partnerzy

Henkel jest znany ze swojej innowacyjności. Naszym celem jest oferowanie naszym klientom i konsumentom możliwie najlepszej jakości i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Aby to osiągnąć, współpracujemy z partnerami na całym świecie. Szukamy kreatywnych pomysłów na nowe produkty, materiały i rozwiązania, aby sprostać pojawiającym się wyzwaniom. Zostań częścią naszej historii i zaoferuj nam swoją wiedzę.

Dostawcy

Ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami – utrzymując wysokie standardy jakości, wydajności, odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Nasz dział Global Purchasing (Zakupów) zapewnia wysoką jakość i finansową efektywność dostaw, dzięki czemu możemy wytwarzać produkty najwyższej jakości. Do długotrwałej współpracy wybieramy tych dostawców, którzy odznaczają się największą innowacyjnością w kwestiach optymalizacji kosztów produkcji i procesów logistycznych.