Partnerzy i dostawcy

Grupa 4 kolegów opierających się o stół i przeglądających jakieś dokumenty

Intensywna współpraca z partnerami i dostawcami decyduje o przewadze konkurencyjnej Henkla. Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i promowanie zrównoważonego rozwoju to dwie integralne części naszej strategii. W obu z nich nasi partnerzy i dostawcy odgrywają kluczową rolę. W poszukiwaniu nowych pomysłów i sposobów efektywnego ich wykorzystania sięgamy po zewnętrzne partnerstwa strategiczne, które pozwalają nam docierać do szerokiej grupy potencjalnych odbiorców.

Partnerzy

Henkel jest znany ze swojej innowacyjności. Naszym celem jest oferowanie klientom i konsumentom najlepszej jakości i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Aby to osiągnąć, współpracujemy z partnerami na całym świecie. Szukamy kreatywnych pomysłów na nowe produkty, materiały i rozwiązania, aby sprostać istniejącym wyzwaniom. Możesz wnieść swoją wiedzę i stać się częścią naszego sukcesu.

Dostawcy

Ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami – utrzymując wysokie standardy jakości, wydajności, odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Nasz dział Global Purchasing (Zakupów) zapewnia wysoką jakość i finansową efektywność dostaw, dzięki czemu możemy wytwarzać produkty najwyższej jakości. Do długotrwałej współpracy wybieramy tych dostawców, którzy odznaczają się największą innowacyjnością w kwestiach optymalizacji kosztów produkcji i procesów logistycznych.