Skontaktuj się z nami!

Dialog jest dla nas bardzo ważny! Jeśli nie możesz znaleźć interesującej Cię informacji lub chcesz zadać pytanie, napisz do nas!

  • Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
  • Kontakty telefoniczne i adresy pocztowe znajdziesz w zestawieniu naszych lokalizacji.
  • Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na dole strony: prosimy o wybór tematu zapytania, co ułatwi nam przekazanie Twojej prośby bezpośrednio do odpowiedniego eksperta. Możesz także skorzystać z formularza umieszczonego na lokalnej stronie naszej firmy w Twoim kraju lub regionie.
phone-number-office-poland-pl-PL
Henkel Polska Sp. z o.o.
Henkel Polska Operations Sp. z o.o.
Domaniewska 41 02-672 Warszawa +48 22 56 56 000 Dodaj do ulubionych

Chcesz nas o coś zapytać?

  • Jestem zainteresowana/-y pracą w Henklu? Jak mogę aplikować?

  • Szukam konkretnej marki Henkla. Jak ją znaleźć?

  • Jak mogę się skontaktować, jeżeli produkt nie spełnił moich oczekiwań?

  • Szukam kart produktów. Gdzie mogę je znaleźć?

  • Interesuje mnie współpraca z Henklem.

  • Jak zostać dystrybutorem Henkla?

Zapraszamy do wyszukania otwartych ofert pracy i aplikowania online. Po zapoznaniu się z dokumentami, nasz zespół HR skontaktuje się z Tobą. Z uwagi na standaryzację procesu rekrutacji, nie ma możliwości aplikowania poza procedurą. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Stwórz swój profil osobowy w naszym narzędziu do aplikacji i aktywuj powiadomienia o interesujących Cię procesach rekrutacyjnych. Dzięki temu, otrzymasz informację o rekrutacji, jak tylko oferta zostanie opublikowana.

Więcej na temat kariery w Henklu dowiesz się w tutaj.

Możesz także skontaktować się z naszym zespołem HR i być na bieżąco z ofertami pracy, odwiedzając nas na Facebooku, LinkedInie i Instagramie.

Pełne portfolio naszych marek dostępne jest w zakładce “Marki & Obszary biznesowe”. Znajdziesz tu informacje o markach, oferowanych w Toim kraju oraz linki do stron naszych marek, gdzie umieszczone są szczegóły dotyczące konkretnych produktów.

Wiele z powyższych stron zawiera także linki do e-sklepów, gdzie możesz zamówić nasze produkty.

Przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Prosimy o wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza, znajdującego się poniżej. Określając konkretną kategorię produktu: Adhesive Technologies, Beauty Care lub Laundry & Home Care, ułatwisz nam możliwie najszybsze udzielenie odpowiedzi. Nie zapomnij o podaniu pełnej nazwy produktu. Nasi eksperci wkrótce się z Tobą skontaktują.

Jeżeli szukasz kart bezpieczeństwa produktu, zapraszamy do skorzystania z naszej Bazy kart bezpieczeństwa produktów. Ponieważ nasza firma oferuje produkty z trzech sektorów biznesu, Adhesive Technologies, Beauty Care i Laundry & Home Care, prosimy w pierwszej kolejności o wybranie kategorii produktu. W kolejnym kroku można dokonać wyboru języka lub kraju, a następnie wyszukać odpowiednią kartę produktu.

Techniczne karty produktów dla klejów dostępne są w bazie TDS.

Aby wyszukać składniki konkretnego produktu Henkla, prosimy o zapoznanie się z Listą składników deklarowanych. Bazę można przeszukiwać według nazwy produktu, kraju i dokonać wyboru języka.

Henkel oferuje wiele możliwości współpracy. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie henkel.com (w języku angielskim):

Henkel Ventures to podmiot otwarty na rozmaite innowacje. Zarówno w obszarze zaawansowanych materiałów i technologii jak druk 3D czy innowacje FMCG jak IoT czy Smart Packaging.

Współpracę w zakresie badań podejmujemy z partnerami, posiadającymi patent związany z jednym z naszych trzech sektorów biznesu. Możesz też sprawdzić czy posiadany przez Ciebie patent odpowiada naszym wymaganiom. Jeżeli potwierdzisz zgodność z naszymi oczekiwaniami, zgłoś swój patent.

Jeżeli masz innowacyjny pomysł związany z Laundry & Home Care, ale nie posiadasz jeszcze patentu, dowiedz się więcej na temat naszych wymagań i sprawdź jak krok po kroku zgłosić go, korzystając z naszego formularza.

Wybierając naszych dostawców, kierujemy się ich działaniami w zakresie zrównoważonego rozwoju. Więcej na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej w części poświęconej dostawcom.

Procesy zamawiania, dystrybucji i sprzedaży produktów Henkla, różnią się w zależności od produktu i regionu. Dlatego aby skontaktować się z właściwą osobą, rekomendujemy skorzystanie z poniższego formularza.

Napisz do nas

Temat / Obsługa klienta *

Dane osobowe

Dane te zostaną przez nas użyte do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie.

Przetwarzanie i wykorzystywanie Państwa danych opiera się na przepisach ustawowych uzasadniających takie działania tym, że przetwarzanie jest niezbędne do obsługi złożonego przez Państwa zapytania.

Jeżeli nie wyrazili Państwo zgody na przechowywanie danych przez dłuższy czas, na przykład w ramach zarządzania relacjami z interesariuszami przez naszą firmę, będziemy przechowywać dane tylko przez okres niezbędny do realizacji powyższego celu lub przez wymagany okres w przypadku istnienia jakichkolwiek ustawowych obowiązków przechowywania danych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę Henkel, prosimy zapoznać się z Oświadczeniem o ochronie danych osobowych.


* W celu otrzymania szybkiej odpowiedzi konieczne jest wprowadzenie informacji oznaczonych czerwoną gwiazdką. Podawanie pozostałych informacji jest opcjonalne i ma na celu usprawnienie odpowiadania na pytania, sugestie i prośby.