O NAS


Adhesive Technologies

Dział Adhesive Technologies jest liderem na rynku klejów, uszczelniaczy i produktów zabezpieczania powierzchni dla konsumentów, specjalistów i przemysłu. Będąc ekspertami w dziedzinie przemysłu i zastosowań w branżach produkcyjnych, ściśle współpracujemy z naszymi klientami i partnerami, aby tworzyć trwałą wartość dla wszystkich zainteresowanych stron – w oparciu o nasze marki i rozwiązania.


Marka Ceresit jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania. W Polsce znajduje się kilka zakładów produkcyjnych Ceresit.
 

2023 sprzedaż na poziomie 

10 790 

mld euro

50%

całkowitej sprzedaży firmy Henkel

49%

wszystkich pracowników  Henkla

> 100 000

klienci przemysłowi

> 800

branże przemysłowe

NASZE MARKI

Czarno-białe zdjęcie przedstawia wiertarkę z natryskiem wody chłodzącej

Nasze portfolio produktów przemysłowych jest globalnie podzielone na pięć klastrów technologicznych - Loctite, Technomelt, Bonderite, Teroson i Aquence. Dla konsumentów i wykonawców skupiamy się w Polsce na czterech globalnych platformach marek: Pritt, Loctite, Ceresit i Pattex.

BRANŻE

Nakładanie kleju na płytkę drukowaną z komponentami za pomocą 4-igłowej maszyny.

Nasza działalność w zakresie technologii klejenia obejmuje cztery obszary: Motoryzacja i metalurgia, opakowania i dobra konsumpcyjne, elektronika i przemysł oraz budownictwo i kleje dla profesjonalistów.

Wyświetlacz samochodu

Elektronika i mobilność

W obszarze mobilności i elektroniki oferujemy klientom wyspecjalizowane portfolio zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych w branży motoryzacyjnej, elektronicznej i przemysłowej. Tworzymy przewagę konkurencyjną dla klientów na styku technologii, półprzewodników, motoryzacji i przemysłu. Dzięki naszemu unikalnej technologii i wiedzy zajmujemy się globalnymi trendami, takimi jak elektryfikacja, łączność, autonomiczna jazda i defosylizacja przemysłu.

Kurier trzymający w jednej ręce kopertę, w drugiej małą paczkę. W tle biały samochód dostawczy.

Opakowania i dobra konsumpcyjne

W dziedzinie opakowań i dóbr konsumpcyjnych dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla producentów dóbr konsumpcyjnych i branży opakowań na całym świecień. Dzięki naszemu unikalnemej technologii i wiedzy podejmujemy tematy zrównoważonego rozwoju, promowania gospodarki obiegu zamkniętego i zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa żywności.

Pracownik budowlany nakładający beżowy produkt na ścianę

Kleje dla profesjonalistów

W obszarze rozwiązań dla profesjonalistów dostarczamy rozwiązania dla konsumentów, rzemieślników, jak również dla profesjonalistów z branży budowlanej, produkcyjnej i izolacyjnej z ponad 800 branż. Wprowadzamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla naszych klientów. Podejmujemy również kwestie zrównoważonego budownictwa, modernizacji domów, inteligentnej produkcji czy izolacji.

Produkty & Innowacje