Syoss

Syoss to marka, która gwarantuje profesjonalną pielęgnację, stylizację i koloryzację bez wychodzenia z domu. Innowacyjne formuły, najnowsze trendy, zaawansowane technologie połączone z naturalnymi składnikami to klucz do pięknych włosów.

Wszystkie kosmetyki inspirowane są produktami profesjonalnymi, a dodatkowo opracowywane są i testowane przy udziale fryzjerów.

Pielęgnacja: Syoss oferuje szeroką gamę rozwiązań dla wszystkich potrzeb pojawiających się przy pielęgnacji włosów. Formuła każdej z dostępnych linii opiera się o zaawansowany kompleks aminokwasów, będący naturalnym budulcem włosa, który połączony z naturalnymi składnikami, personalizowanymi dla każdej linii, gwarantuje profesjonalne efekty działania produktów. 

Stylizacja:  Dzięki kosmetykom do stylizacji, fryzura każdego dnia będzie wyglądała jak po wyjściu z salonu. Innowacyjne formuły, które nie tylko utrwalają włosy, ale także wykazują silne działanie pielęgnujące.

Koloryzacja: Koloryzacja Syoss to zbiór najmodniejszych odcieni, których trwałość i intensywność nie gaśnie. Innowacyjna formuła z wysoce skoncentrowaną mieszanką pigmentów koloru zapewnia maksymalny efekt koloryzacji oraz doskonałe pokrycie siwych włosów.

Syoss – włosy piękne jak z salonu.
 

Wiodące marki
www.syoss.pl

Informacje & Obsługa Konsumenta