Syoss

SYOSS to odnosząca sukcesy marka rynkowych kosmetyków do włosów oferująca profesjonalne efekty, która została stworzona i testowana przy udziale fryzjerów i stylistów.

SYOSS to najbardziej udane wprowadzenie na rynku kosmetyków ostatnich 10 lat w ramach portfolio Henkla . Oferuje produkty do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów, które zostały stworzone i testowane przy udziale fryzjerów, stylistów.

Pielęgnacja: wysoce skuteczna formuła KERATIN PRIMER – profesjonalnej jakości technologia stosowana na całym świecie – wzmacnia włókna włosów dla włosów pięknych jak po wizycie w salonie fryzjerskim, każdego dnia.

Stylizacja: wysoce skuteczna formuła z SALON CONTROL-SYSTEM zapewnia doskonałą
stylizację jak po wizycie w salonie fryzjerskim, każdego dnia.

Koloryzacja:profesjonalnej jakości trwała koloryzacja do stosowania w domu. Innowacyjna formuła z wysoce skoncentrowaną mieszanką pigmentów koloru wydłuża trwałość oraz intensywności koloru i zapewnia maksymalny efekt koloryzacji oraz doskonałe pokrycie siwych włosów.

SYOSS to odnosząca sukcesy marka rynkowa dla kobiet i mężczyzn w wieku 25-50 lat, którzy oczekują włosów pięknych, zadbanych i wypielęgnowanych jak po wizycie w salonie fryzjerskim, każdego dnia.

Wiodące marki
www.syoss.pl

Informacje & Obsługa Konsumenta