Syoss

Syoss to odnosząca sukcesy marka rynkowych kosmetyków do włosów oferująca profesjonalne efekty, która została stworzona i testowana przy udziale fryzjerów i stylistów.

Syoss to najbardziej udane wprowadzenie na rynku kosmetyków ostatnich 10 lat w ramach portfolio Henkla. Oferuje produkty do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów, które zostały stworzone i testowane przy udziale fryzjerów, stylistów.

Pielęgnacja: włosy, potrzebują pielęgnacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Od szamponów, przez odżywki, aż po serum i kuracje regenerujące – Syoss ma szerokie portfolio produktów do pielęgnacji włosów z substancją czynną, która odbudowuje, regeneruje, zabezpiecza i chroni zapewniając długotrwałe efekty. Ciesz się efektem jak z salonu, który możesz uzyskać dla swoich włosów we własnym domu.

Stylizacja: każdy zasługuje na włosy piękne jak z salonu, każdego dnia. Lakiery do włosów Syoss, inspirowane salonami fryzjerskimi, są współtworzone i testowane przez fryzjerów. Zachowują idealną równowagę pomiędzy długotrwałym utrwaleniem aż do 48h a sprężystością dla efektów jak z salonu, które można osiągnąć w domu.

Koloryzacja: profesjonalnej jakości trwała koloryzacja do stosowania w domu. Innowacyjna formuła z wysoce skoncentrowaną mieszanką pigmentów koloru wydłuża trwałość oraz intensywności koloru i zapewnia maksymalny efekt koloryzacji oraz doskonałe pokrycie siwych włosów.

Syoss to odnosząca sukcesy marka rynkowa dla kobiet i mężczyzn w wieku 25-50 lat, którzy oczekują włosów pięknych, zadbanych i wypielęgnowanych jak po wizycie w salonie fryzjerskim, każdego dnia.

Wiodące marki
www.syoss.pl

Informacje & Obsługa Konsumenta