Staże

2-letni staż w wybranym dziale firmy Henkel to doskonała perspektywa rozwoju - możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i umiejętności oraz zyskania cennego doświadczenia!

Jeśli jesteś absolwentem studiów wyższych lub studentem ostatnich lat rozpoczynającym swoją karierę zawodową dołącz do naszego programu stażowego i pracuj dla globalnego lidera rynkowego. Już od pierwszego dnia będziesz w pełni włączony w działania i będziesz mógł korzystać z wielu możliwości dostępnych dla stażystów. Jako równoprawny członek zespołu będziesz zajmował się bieżącymi sprawami, a także pracował wspólnie z doświadczonymi menedżerami z firmy Henkel przy pełnych wyzwań projektach biznesowych. Jednocześnie możesz polegać na zaangażowanej i ciągłej opiece pracowników naszego działu personalnego oraz wsparciu mentora, czyli doświadczonego pracownika Twojego działu.

Jeśli wzbudziło to Twoje zainteresowanie, aplikuj na dostępne stanowiska przez zakładkę oferty pracy i przekonaj nas, że jesteś utalentowany, ambitny i przejawiasz inicjatywę.
 

Oferty pracy dla studentów i absolwentów

Oferty pracy

Zadania i możliwości

Kserowanie i parzenie kawy? Na pewno nie! W czasie odbywania stażu będziesz pracować w naszych codziennych obszarach działalności i przy projektach jako pełnoprawny członek zespołu. Ponadto będziesz mieć wiele okazji do przekonania się, jak wygląda życie poza Twoim działem.

  • Oprócz wspierania działalności operacyjnej będziesz także odpowiedzialny za realizację wielu ciekawych i zaawansowanych projektów, co pozwoli Ci wykazać się swoimi talentami.
  • Zostaniesz objęty opieką Mentora, czyli doświadczonego pracownika Twojego działu, którego zadaniem będzie wspieranie Ciebie i dbanie o Twój rozwój
  • Będziesz również uczestniczył w „Dniu Stażysty” co pozwoli Ci zapoznać i zintegrować się z pozostałymi stażystami
  • Program „Double-In” daje Ci możliwość spędzenia dnia w towarzystwie stażysty z innego działu. Przykładowo, będąc stażystą działu marketingu Laundry & Home Care będziesz miał możliwość zapoznać się z działem sprzedaży Beauty Care.
  • Będziesz mieć liczne możliwości utworzenia i rozwijania osobistej sieci kontaktów poprzez uczestnictwo w Dniu Stażysty i przy wielu innych okazjach.