Persil

Persil – Twój ekspert w praniu zapewniający perfekcyjną i lśniącą czystość.

Historia marki Persil rozpoczyna się w 1907 roku, kiedy stworzyliśmy pierwszy aktywny detergent piorący. Rewolucyjna formuła wydzielająca tlen, uczyniła uciążliwe pocieranie w trakcie prania zbędnym. Persil od początku starał się nadążać za zmieniającymi się potrzebami społeczeństwa, łącząc tradycję i nowoczesność. Dla przykładu jako pierwszy w 1986 roku wprowadził detergenty bezfosforanowe, dowodząc tym samym, jak istotny dla dziedzictwa marki jest jej rozwój. Pociągnęło to za sobą kolejne innowacje, jak alternatywa dla proszku w postaci płynnej formuły Persil Gel (1987 r.) czy nowa generacja detergentów piorących – granulki Persil MegaPerls (1994 r.).

W ostatnim czasie, w trosce o swojego konsumenta, marka skupia się na połączeniu skuteczności i wygody, będącej jednym z najważniejszych atrybutów nowoczesnego życia. Rezultatem tych starań jest Persil Duo-Caps – unikalne dwukomorowe kapsułki. Wszystko to sprawia, że doświadczenie i skuteczność marki są powszechnie cenione, co potwierdza wiele nagród, jak gwarancja jakości przyznawana przez niemiecką Fundację Warentest, czy uznanie Instytutu Badania Opinii Publicznej w Allensbach, który określił Persil jako “połączenie wysokiej skuteczności prania, najwyższej jakości i nowoczesności”.

W Polsce Persil należy do liderów rynkowych
 

Wiodące marki
www.Persil.pl

Informacje & Obsługa Konsumenta

Informacje dla konsumentów Henkel Polska Sp. z o.o. Laundry & Home Care Racibórz +48-32-4120-100 henkel.polska@henkel.com Dodaj do mojej biblioteki