Persil

Persil – Twój ekspert w praniu zapewniający perfekcyjną i lśniącą czystość.

Historia marki Persil rozpoczyna się w 1907 roku, kiedy stworzyliśmy pierwszy aktywny detergent piorący. Rewolucyjna formuła wydzielająca tlen, uczyniła uciążliwe pocieranie w trakcie prania zbędnym. Persil od początku starał się nadążać za zmieniającymi się potrzebami społeczeństwa, łącząc tradycję i nowoczesność. Dla przykładu jako pierwszy w 1986 roku wprowadził detergenty bezfosforanowe, dowodząc tym samym, jak istotny dla dziedzictwa marki jest jej rozwój. Pociągnęło to za sobą kolejne innowacje, jak alternatywa dla proszku w postaci płynnej formuły Persil Gel (1987 r.) czy nowa generacja detergentów piorących – granulki Persil MegaPerls (1994 r.).

Kapsułki to najbardziej wygodna forma środka do prania i idealnie odpowiada na potrzeby konsumentów. A Persil Discs Deep Clean Plus to innowacyjne, wysoko wydajne i wciąż jedyne na rynku kapsułki cztero-komorowe. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2019 roku, Persil Discs zostały nagrodzone certyfikatem Przełomowej Innowacji w Polsce przez ośrodek badawczy Nielsen, a także docenione przez konsumentów i uznane za Najlepszy Produkt w 2020, 2021 i ponownie w 2022 roku.

W Polsce Persil należy do liderów rynkowych
 

Wiodące marki
www.Persil.pl

Informacje & Obsługa Konsumenta

Informacje dla konsumentów Henkel Polska Sp. z o.o. Laundry & Home Care Racibórz +48-32-4120-100 henkel.polska@henkel.com Dodaj do ulubionych