Schwarzkopf

Schwarzkopf to marka produktów do włosów, która jest odzwierciedleniem jakości, doświadczenia i innowacyjności od 120 lat. Schwarzkopf cieszy się zaufaniem konsumentek i konsumentów

Schwarzkopf jest synonimem innowacyjności, niezawodności, jakości, zaufania i kompetencji - są to fundamenty, na których opiera się nasza firma. Kierujemy się pasją do kreowania pięknych włosów i jest to odzwierciedlone w każdym z naszych produktów.

Wiodące marki
www.schwarzkopf.pl

Kosmetyki rynkowe

Profesjonalna pielęgnacja włosów dla Ciebie.  

Jesteśmy synonimem innowacyjności, niezawodności, jakości, zaufania i kompetencji - są to fundamenty, na których opiera się nasza firma. Sukces marki i zadowolenie konsumentów są wynikiem konsekwentnie spełnianych wysokich oczekiwań, które są wyrażone poprzez hasło "Profesjonalna pielęgnacja włosów dla Ciebie".

Kierujemy się pasją kreowania pięknych włosów i jest to odzwierciedlone w każdym z naszych produktów. Marka Schwarzkopf obejmuje szeroką gamę produktów w trzech kategoriach: pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, w tym legendarne marki takie jak Schauma, Taft i Palette. Znany znak towarowy Schwarzkopf jest umieszczany na każdym opakowaniu i pojawia się w widocznym miejscu w każdej reklamie telewizyjnej. To zapewnia korzyści każdemu innowacyjnemu produktowi, który jest wprowadzony pod nazwą Schwarzkopf.

Dla profesjonalistów (jeśli posiadasz salon fryzjerski)

Schwarzkopf Professional – Together. A passion for hair

Wierzymy – że jesteśmy czymś więcej niż tylko sumą indywidualności. Wierzymy w moc pasji, którą dzielimy z Wami – a jest to pasja do włosów. Wierzymy w prawdziwe partnerstwo – relacje, które pozostają na całe życie.

Jesteśmy Schwarzkopf Professional, jesteśmy dla fryzjerów.

Fryzjerstwo jest w sercu wszystkich naszych działań. Wokół fryzjerów zbudowaliśmy dynamiczny model biznesowy. Innowacyjne produkty, ciągłe wsparcie, ekspercką edukację, ogólnodostępną inspirację, genialną celebrację – dajemy Wam wszystko to i jeszcze więcej. Nasz sukces mierzymy miarą Waszego sukcesu. To wszystko, co stanowi dla nas wartość.