Our Businesses

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Dzięki naszym markom, innowacjom i technologiom Henkel jest liderem na rynku produktów dla przemysłu i konsumentów w Polsce i na świecie.

Nasze dwa obszary biznesowe łączy pionierska idea, która inspiruje do nowych pomysłów i czyni życie lepszym każdego dnia. Dla ludzi dzisiaj i dla przyszłych pokoleń. Czerpiemy z 145-letniej tradycji naszej firmy, a nasze marki są obecne w życiu milionów ludzi i transformacji branż.  

Adhesive Technologies jest dziś globalnym liderem na rynku klejów, uszczelniaczy i produktów zabezpieczenia powierzchni. Consumer Brands zajmuje wiodącą pozycję w kategorii kosmetyków do włosów oraz środków piorących i czystości w Polsce i na wielu rynkach na całym świecie. Dowiedz się więcej o naszych dwóch obszarach biznesowych i markach oraz o naszym wkładzie w zrównoważony rozwój.

ADHESIVE TECHNO­LOGIES

Twarz kobiety w tle. Z przodu jej dłonie w niebieskich rękawiczkach trzymające śrubę z niebieskim środkiem do zabezpieczania gwintów.

Jesteśmy dziś liderem na rynku klejów, uszczelniaczy i produktów zabezpieczania powierzchni, wyznaczając kierunki rozwoju na przyszłość - Adhesive Technologies jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej i klejów konsumenckich.

CONSUMER BRANDS

Kobieta z koszykiem stojąca przy stole z produktami Henkel takimi jak: Persil, Gliss, Bref, Somat, taft. i innymi

Nasze portfolio marek konsumenckich jest integralną częścią codziennego życia wielu konsumentów. Oferujemy powszechnie znane, wysokiej jakości produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, środki piorące, płyny do płukania tkanin i wiele innych produktów zarówno dla konsumentów jak i profesjonalistów z obszaru fryzjerstwa.