Adhesive Technologies

Production Montornes

Adhesive Technologies jest dziś liderem na rynku klejów, uszczelniaczy i produktów zabezpieczania powierzchni, wyznaczając kierunki rozwoju na przyszłość. Umożliwiamy transformację wielu gałęzi przemysłu, gwarantując naszym klientom przewagę konkurencyjną i unikalne korzyści.


Innowacyjne myślenie i duch przedsiębiorczości to część naszego DNA. Jesteśmy globalnym ekspertem w dziedzinie przemysłu i zastosowań w wielu gałęziach przemysłowej produkcji, a także producentem marek, cieszących się zaufaniem, i dostawcą skutecznych, wiodących technologicznie rozwiązań. To dlatego – bazując na tym zaufaniu i ofercie konkurencyjnych technologii oraz w ścisłej współpracy z naszymi klientami i partnerami – jesteśmy w stanie oferować wszystkim naszym interesariuszom wiele korzyści.

Nasz asortyment rozwiązań dla przemysłu oferujemy pod pięcioma głównymi markami – Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson i Aquence. Produkty konsumenckie i dla profesjonalistów to cztery produktowe platformy i cztery marki: Pritt, Loctite, Ceresit i Pattex.

Did you know that Henkel is the world`s #1 adhesives producer?

Czy wiesz, że Henkel jest światowym
liderem w
produkcji
klejów?

 

Motoryzacji i metalurgii

W obszarze motoryzacji i metalurgii oferujemy naszym klientom dostosowane do ich potrzeb i wysoce skuteczne rozwiązania, obszerne portfolio technologii oraz specjalistyczne usługi doradztwa technicznego. Ponadto klientom z branży samochodowej gwarantujemy osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w zgodzie z najnowszymi trendami: e-mobilności, pojazdów autonomicznych i ograniczania masy pojazdów. Dostarczamy efektywne rozwiązania dla branży metalowej, od obróbki zwojów i metalu, do gotowych produktów metalowych, w tym metalowych opakowań.

Elektroniki i przemysłu

W obszarze elektroniki i przemysłu oferujemy wyspecjalizowane portfolio zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych dla klientów z branży elektronicznej i przemysłowej. Jesteśmy światowym liderem z szerokim portfolio produktów i specjalistyczną wiedzą techniczną i badawczo-rozwojową, pomagającym naszym klientom rozwijać i wdrażać nowe, innowacyjne projekty. Oferujemy jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek i produktów na świecie w zakresie klejenia, łączenia, uszczelniania, powlekania, ochrony i systemów zarządzania ciepłem.

Opakowań i dóbr konsumpcyjnych

W dziedzinie opakowań i dóbr konsumpcyjnych jesteśmy liderem w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na globalne trendy konsumenckie, takie jak zrównoważony rozwój. Jesteśmy jednym z kluczowych dostawców rozwiązań promujących gospodarkę obiegu w obszarze produkcji: opakowań żywności i napojów, papierowych pieluszek i produktów higienicznych, plastrów i bandaży, odzieży i obuwia, mebli i innych produktów. Nasze rozwiązania tworzymy jako odpowiedź na oczekiwania konsumentów.

Klejów dla profesjonalistów

W dziedzinie klejów dla profesjonalistów oferujemy szeroką gamę produktów dla klientów indywidualnych, majsterkowiczów, rzemieślników i handlu, jak również dla profesjonalistów i producentów z ponad 800 branż. Naszym klientom oferujemy kleje i uszczelniacze do zastosowania w domu, materiały budowlane, rozwiązania w zakresie uszczelniania płytek, okien, fasad, piwnic, dachów i podłóg.

Usługi

Aktualności Adhesive Technologies

Informacje i Materiały Prasowe