Adhesive Technologies

Henkel Adhesive Technologies jest dziś liderem na rynku klejów, uszczelniaczy i produktów zabezpieczania powierzchni, wyznaczając kierunki rozwoju na przyszłość. Umożliwiamy transformację wielu gałęzi przemysłu, gwarantując naszym klientom przewagę konkurencyjną i unikalne korzyści. Innowacyjne myślenie i duch przedsiębiorczości to część naszego DNA. Jesteśmy globalnym ekspertem w dziedzinie przemysłu i zastosowań w wielu gałęziach przemysłowej produkcj a także producentem marek, cieszących się zaufaniem, i dostawcą skutecznych, wiodących technologicznie rozwiązań. To dlatego – bazując na tym zaufaniu i ofercie konkurencyjnych technologii oraz w ścisłej współpracy z naszymi klientami i partnerami – jesteśmy w stanie oferować wszystkim naszym interesariuszom wiele korzyści.

Nasz asortyment rozwiązań dla przemysłu oferujemy pod pięcioma głównymi markami – Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson i Aquence. Produkty konsumenckie i dla profesjonalistów to cztery produktowe platformy i cztery marki: Pritt, Loctite, Ceresit i Pattex.

SetorAdhesive Technologiesobejmujeczteryobszary

Production Montornes


Motoryzacji i metalurgii

W obszarze motoryzacji i metalurgii oferujemy naszym międzynarodowym klientom z branży dostosowane do ich potrzeb i wysoce skuteczne rozwiązania, obszerne portfolio technologii oraz specjalistyczne usługi doradztwa technicznego. Naszym klientom z branży samochodowej gwarantujemy osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w zgodzie z najnowszymi trendami: e-mobilności, pojazdów autonomicznych i ograniczania masy pojazdów. Dostarczamy efektywne rozwiązania w całym łańcuchu wartości biznesu metalowego, od obróbki zwojów i metalu do gotowych produktów metalowych, w tym metalowych opakowań.

Elektroniki i przemysłu

W obszarze elektroniki i przemysłu oferujemy wyspecjalizowane portfolio skomplikowanych rozwiązań inżynieryjnych dla kluczowych klientów z branży elektronicznej i przemysłowej. Jesteśmy światowym liderem z szerokim portfolio produktów i specjalistyczną wiedzą techniczną i badawczo-rozwojową, pomagającym naszym klientom rozwijać innowacje i wdrażać nowe, innowacyjne projekty. Oferujemy jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek i produktów na świecie w zakresie klejenia, łączenia, uszczelniania, powlekania, ochrony i systemów zarządzania ciepłem.

Opakowań i dóbr konsumpcyjnych

W dziedzinie opakowań i dóbr konsumpcyjnych jesteśmy liderem w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na globalne trendy konsumenckie, takie jak oczekiwanie, że firmy będą działały w sposób bardziej zrównoważony. Jeteśmy jednym z kluczowych dostawców rozwiązań promujących gospodarkę obiegu zamknietego dla następujących rodzajów przemysłowego wytwórstwa: pakowana żywność i napoje, papierowe pieluszki i produkty higieniczne, plastry i bandaże, odzież i obuwie, meble i wiele innych. Nasze rozwiązania tworzymy z myślą o oczekiwaniach konsumentów.

Klejów dla profesjonalistów

W dziedzinie klejów dla profesjonalistów oferujemy szeroką gamę markowych produktów dla klientów indywidualnych, majsterkowiczów, rzemieślników i handlu, jak również dla profesjonalistów w zakresie konserwacji i produkcji z ponad 800 różnych branż. Naszym klientom oferujemy kleje i uszczelniacze do zastosowań w domu, materiały budowlane i rozwiązania w zakresie uszczelniania płytek, okien, fasad, piwnic, dachów i podłóg.

Usługi

Aktualności Adhesive Technologies

Informacje i Materiały Prasowe