Consumer Brands

Henkel Consumer Brands Stage Visual

Consumer Brands to sektor biznesowy oferujący marki konsumenckie w dwóch obszarach środków piorących i czystości oraz kosmetyków do włosów. Jest to wspólna platforma rozwoju dla wielu kategorii i czołowych marek takich jak Persil, Schwarzkopf, all czy Syoss. Nasza oferta koncentruje się na dwóch kluczowych kategoriach: 

Środki do prania i czystości


Henkel rozpoczął swoją działalność prawie 150 lat temu od produkcji i sprzedaży proszku do prania. Dziś nasze portfolio środków piorących i czystości obejmuje produkty i dodatki do prania, produkty do mycia naczyń i czyszczenia powierzchni oraz produkty do toalet. 

washingmachine

Czy wiesz, że środki piorące Henkla sprzedawane każdego roku na świecie
pozwalają zrobić
25 miliardów prań?
 

Kosmetyki do włosów


Nasza kategoria kosmetyków do włosów obejmuje zarówno segment konsumencki jak i  branżę profesjonalną. W segmencie konsumenckim oferujemy produkty do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów zarówno w kanałach sprzedaży detalicznej jak i w kanałach sprzedaży bezpośredniej. Dla branży profesjonalnych salonów fryzjerskich mamy z kolei produkty do pielęgnacji, koloryzacji, stylizacji i wykańczania fryzur. Schwarzkopf Professional jest jednym z trzech wiodących na świecie dostawców profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. 

icon hair color

Czy wiesz, że co sekundę sprzedaje się na świecie ponad 20 produktów do koloryzacji włosów firmy Henkel?


Nasze najważniejsze marki w Polsce

Nasze najważniejsze światowe marki

Aktualności

Informacje i Materiały Prasowe