BlondMe

Pewny siebie. Mocny. Indywidualny. Kultowy.
Jedyna marka całkowicie dedykowana blondynkom.

BlondMe zapewnia maksymalną personalizację usług blond dzięki bezpiecznym produktom do koloryzacji i pielęgnacji wykorzystujących Technologię Wzmacniającą Wiązania.

Pewny siebie
BlondMe to pierwsza marka produktów do koloryzacji i pielęgnacji wykorzystująca zaawansowany systemem wzmacniający wiązania dla wspaniałej jakości włosów blond nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Formuła ze zintegrowaną Technologią Wzmacniającą Wiązania zapewnia doskonałe rezultaty na trzech etapach: Ochrona wiązań, Tworzenie wiązań i Utrzymywanie wiązań.

Mocny
Niezwykły efekt rozjaśniania do 9 poziomów z rozjaśniaczem BlondMe Premium Lightener 9+ ze zintegrowaną Technologią Wzmacniającą Wiązania. Mocny, a zarazem zapewniający ochronę włosów, ograniczając łamliwość włosów podczas procesu rozjaśniania dla doskonałej jakości włosów.

Indywidualny
Łatwe w użyciu i gotowe do nakładania produkty do koloryzacji pozwalają na maksymalną personalizację usługi i spełnieniu potrzeb naszych klientów. Pierwsza, dopasowana do potrzeb blondynek gama produktów do pielęgnacji wykorzystuje formuły, które dbają o delikatną strukturę włosów blond.

Kultowy
Poznaj nasze najnowsze trendy w koloryzacji blond i sprostaj każdemu wyzwaniu związanemu z tworzeniem kultowych stylizacji i wykorzystywaniu nowych technik.

Informacje & Obsługa Konsumenta