Fa

Odkryj fascynujący świat Fa. Innowacyjne produkty do pielęgnacji ciała, które rozpieszczają zmysły oraz zapewniają uczucie świeżej i gładkiej skóry.

Fa jest jedną z najbardziej znanych marek w świecie produktów do pielęgnacji ciała.

Żele pod prysznic Fa i Fa Men posiadają w swojej formule aż z  94% składników pochodzenia naturalnego! Są to produkty, których opakowania nadają się do recyklingu, w swoim portfolio posiada kosmetyki wegańskie. 

Dezodoranty i Antyperspiranty cechują się bezpieczną dla skóry formułą bez soli aluminium, mają bardziej biodegradowalną formułę, są to kosmetyki wegańskie, ich opakowanie składa się z 25% aluminium z recyklingu.

Linia żeli Fa i Fa Men otrzymała znakomite opinie podczas pierwszego w historii Blind Testu, na portalu Wizaż.pl- Wyniki mówią same za siebie- aż 9/10 osób poleci Fa swoim przyjaciołom.

 Dodatkowo, dla dezodorantów Fa i Fa Men uzyskaliśmy opinię, że aż 96% testujących było zadowolonych z działania dezodoratów.

W 2022 roku linia żeli pod prysznic Fa i Fa Men otrzymała nagrodę Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów.

Produkty Fa można również znaleźć na półkach w regionach takich jak Bliski Wschód, Afryka, Azja, pozwalając konsumentom odkrywać uczucie świeżej i gładkiej skóry.

Wiodące marki
www.fa.pl