E

E jak Energooszczędność dla Ciebie i Twojego domu!

Ta kultowa, rodzinna marka jest z nami już od lat 70-tych, czyli ponad pół wieku i stała się stałym elementem polskich rodzinnych tradycji. Produkty E zapewniają kompleksowe rozwiązania do prania, od E do... Z: czyli od „Efektywności do Zaufania”, od „Enzymu do Zapachu”.

E to marka, która dostarcza konsumentom produkty, dzięki którym ich ubrania są czyste i zadbane, a przy tym dba o ochronę środowiska i oszczędność energii. W 2020 roku zdobyła ona nagrodę "Rodzinna Marka Roku", co potwierdza jej rodzinny charakter i zaangażowanie w potrzeby klientów.

Marka E z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród młodych użytkowników, którzy coraz bardziej cenią sobie ekologiczność i oszczędność. Zapewnia dużą czystość ubrań i wydajności w dobrej cenie, co jest szczególnie ważne dla osób szukających oszczędności. Produkty te pozwalają na skuteczne pranie nawet bardzo dużej ilości ubrań już od 20°C, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii. E, dzięki swojej formule z odpowiednio dobranymi enzymami, wnika głęboko we włókna tkanin i skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.

Asortyment E oferuje nowoczesne i niezwykle wygodne w użyciu środki do prania: proszki, żele i kapsułki, które są dostępne w różnych rozmiarach. Szerokie portfolio produktów pozwala dopasować ofertę do potrzeb konsumentów i wymagań rynku.

Proszki: przynoszą najlepsze rezultaty w usuwaniu plam i utrzymywaniu bieli tkanin. Są to środki dedykowane tradycyjnym konsumentom, którzy cenią sobie swobodę dozowania i wysoką jakość.

Żele: nie pozostawiają osadów, gwarantują wygodne usuwanie plam i są delikatniejsze dla tkanin. Świetnie nadają się zarówno do białych i jasnych ubrań, jak i kolorowych oraz ciemnych. Żel to nowoczesny środek piorący, zapewniający swobodę dozowania oraz wysoką jakość.

Kapsułki: to przede wszystkim łatwość dozowania. Są one idealnym rozwiązaniem dla konsumentów, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesność, bez utraty wysokiej jakości prania.

Informacje & Obsługa Konsumenta

Informacje dla konsumentów Henkel Polska Sp. z o.o. Laundry & Home Care Racibórz +48-32-4120-100 henkel.polska@henkel.com Dodaj do ulubionych