Beauty Care

Henkel Beauty Care zajmuje czołowe pozycje na światowych rynkach, a jego asortyment markowych produktów kosmetycznych jest stale rozszerzany. Dział ten opracowuje, wytwarza i sprzedaje wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, ciała i higieny jamy ustnej, które są dostępne w 150 krajach na całym świecie.

Dział Beauty Care oferuje kosmetyki rynkowe oraz profesjonalne produkty do salonów fryzjerskich. Swój sukces buduje w oparciu o innowacje konsumenckie, wysokie standardy jakości swoich produktów oraz zmotywowany zespół pracowników. Wiele lat starań i cały szereg przełomowych innowacji w zakresie produktów do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów zapewnił firmie pozycję lidera rynkowego. Dzięki pasji i miłości do piękna tworzymy innowacyjne i wysokiej jakości produkty do pielęgnacji ciała. Oferujemy pełną gamę produktów do pielęgnacji cery: kremy i produkty do oczyszczania twarzy. Szeroki asortyment produktów do higieny jamy ustnej pozwala klientom na wybór produktów najlepiej odpowiadających ich potrzebom, od łagodnej higieny po efekt natychmiastowego wybielania. Jako lider w sektorze markowych produktów konsumenckich planujemy dalszy rozwój innowacji, tak aby umacniać naszą pozycję na dojrzałych rynkach.

W sektorze profesjonalnych produktów dla salonów fryzjerskich Henkel Beauty Care oferuje szeroki asortyment produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów przeznaczonych wyłącznie dla profesjonalnych stylistów. Firma jest jedną z trzech największych firm kosmetycznych na świecie i nieustannie stymuluje rozwój rynku, wprowadzając nowe, innowacyjne produkty. Kontynuujemy strategię działań na skalę globalną, ze szczególnym uwzględnieniem rynków wschodzących. Jesteśmy liderem we wszystkich segmentach rynku międzynarodowego.

Henkel Beauty Care to markowe produkty do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów, do pielęgnacji ciała i twarzy oraz higieny jamy ustnej. Schwarzkopf Professional jest jednym z trzech wiodących światowych dostawców profesjonalnych produktów dla salonów fryzjerskich.

Nasze najważniejsze marki

Rynki

Dział Beauty Care działa na rynku markowych dóbr konsumenckich, oferując kosmetyki do pielęgnacji włosów, ciała, twarzy i higieny jamy ustnej, a także profesjonalne produkty do salonów fryzjerskich.

Aktualności Beauty Care

Informacje i Materiały Prasowe