13.01.2022

Powodzenia! „Jesteś o włos od nagrody”

Ruszyła wielka loteria Schwarzkopf!

Z końcem grudnia 2021 r. wystartowała kolejna odsłona wielkiej loterii Schwarzkopf pod nazwą „Jesteś o włos od nagrody”. Jest ona organizowana przez marki kosmetyczne Schwarzkopf, należące do firmy Henkel. Uczestnicy mogą zdobyć atrakcyjne nagrody pieniężne.

Uczestnicy loterii mogą próbować swojej szansy już od 27 grudnia 2021 r. Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić dwa objęte promocją produkty Schwarzkopf marek: Gliss, Taft, Schauma, Palette, got2b, Live, Men Ultimate, Re-nature lub Blonde, zachować paragon, a następnie zarejestrować go zgodnie z instrukcją wysyłając SMS pod numer 4321 lub uzupełniając formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej owlosodnagrody.pl. Każdy uczestnik ma możliwość wygrania codziennie 1 000 złotych, a w finałowym losowaniu nawet 100 000. złotych. Loteria potrwa do 5 lutego 2022 r.

W całej Polsce pojawi się wiele materiałów promocyjnych dotyczących loterii. W telewizji zobaczymy reklamę Palette oraz Schaumy ze specjalną dokrętką loteryjną, a w mediach społecznościowych relacje influencerów, takich jak Ola Nowak, PukaLifestyle, MarKa, Sebastian Chłodnicki oraz Patrycja Banaś. W wybranych sklepach pojawią się również specjalne ekspozycje.

- Kolejny rok Schwarzkopf rozpoczyna z przytupem. Wystartowaliśmy właśnie z dużym projektem – loterią „O włos od nagrody”, w której codziennie do wygrania jest 1 000 złotych, a w finałowym losowaniu aż 100 000 złotych. W tym roku postawiliśmy na nagrody pieniężne, ponieważ z naszych analiz i badania rynku wynika że ponad 63% naszych rodaków wskazuje właśnie je jako te nagrody, które najbardziej przyciągają ich do brania udziału w tego typu akcjach promocyjnych. Tym razem, poza standardowymi działaniami promocyjnymi in-storowymi postawiliśmy na wsparcie loterii w TV i szeroko pojętych social mediach, włączając do współpracy infuencerów i blogerów. Zapraszam do wzięcia udziału w naszej loterii, może szczęście uśmiechnie się właśnie do Państwa. Jesteście o włos od nagrody! – zachęca Gracjan Duda, Henkel Beauty Care.

Szczegółowe informacje dotyczące loterii oraz regulamin można znaleźć na stronie internatowej owlosodnagrody.pl.

Więcej informacji