Metylan

Marka Metylan narodziła się w Niemczech, w 1953 roku - wraz z pojawieniem się wygodnego w użyciu kleju do tapet na bazie proszku „Metylan Leim”, przeznaczonego dla profesjonalnych użytkowników.

W ciągu kilkudziesięciu lat swego istnienia Metylan ewoluował w wiodącą, międzynarodową markę dostarczającą produkty do tapet zarówno użytkownikom profesjonalnym, jak i domowym majsterkowiczom. Oferta klejów do tapet rozszerzyła się o produkty takie jak Metylan Normal, Spezial czy Direct. Dziś pod marką Metylan dostępne są kleje do wszystkich najpopularniejszych rodzajów tapet, a także produkty komplementarne, jak płyn do usuwania tapet Metylan Remover.

Dzięki własnym badaniom, a także współpracy z przedstawicielami przemysłu tapeciarskiego, ciagle rozwijamy nasz asortyment. Najwyższa jakość naszych produktów sprawia, że są one polecane nie tylko przez producentów tapet, ale też osoby na co dzień zajmujące się ich klejeniem.

Metylan STOP Wilgoci

Od ponad 60 lat marka Metylan jest rozpoznawalna jako synonim wysokiej jakości i niezawodności produktów. Dlatego też zdecydowaliśmy się rozszerzyć ich gamę o innowacyjne i wygodne w użyciu pochłaniacze wilgoci zasilane tabletkami. Produkty z linii Metylan STOP Wilgoci pomagają zapobiegać nieprzyjemnym skutkom nadmiaru wilgoci, takim jak: zaparowujące okna, przykre zapachy, odklejanie się tapet, rozwój pleśni i grzybów.