Skontaktuj się z nami!

Komunikacja jest dla nas istotna! Jeśli nie możesz znaleźć interesującej Cię informacji lub chcesz zadać pytanie, napisz do nas!

 • Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
 • Dane kontaktowe znajdziesz w zestawieniu naszych lokalizacji.
 • Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na dole strony: prosimy o wybór tematu, ułatwi nam to przekazanie Twojej prośby do odpowiedniego eksperta.
phone-number-office-poland-pl-PL
Henkel Polska Sp. z o.o.
Henkel Polska Operations Sp. z o.o.
Domaniewska 41 02-672 Warszawa +48 22 56 56 000 Dodaj do ulubionych

Chcesz nas o coś zapytać?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy i aplikowania online. Po zapoznaniu się z dokumentami nasz zespół HR skontaktuje się z Tobą. Z uwagi na standaryzację procesu rekrutacji nie ma możliwości aplikowania poza procedurą. Jeśli nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje, stwórz swój profil w naszym narzędziu do aplikacji i aktywuj powiadomienia o interesujących Cię procesach rekrutacyjnych. Dzięki temu otrzymasz informację o rekrutacji, gdy oferta zostanie opublikowana.

Więcej na temat kariery w Henklu dowiesz się w tutaj.

Możesz także skontaktować się z naszym zespołem HR i być na bieżąco z ofertami pracy, odwiedzając nas na Facebooku, LinkedInie i Instagramie.

Pełne portfolio naszych marek dostępne jest w zakładce Obszary biznesowe. Znajdziesz tu informacje o markach oraz linki do stron naszych produktów.
Strony zawierają także linki do e-sklepów, gdzie możesz zamówić nasze produkty.

Przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Prosimy o wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza, znajdującego się poniżej. W zależności od kategorii produktu, o którym chcesz wspomnieć, zaznacz jeden z czterech sugerowanych tematów:

 • Adhesive Technologies: Kleje przemysłowe  
 • Dom, szkoła, biuro / Zrób to sam / Budownictwo i wykonawstwo
 • Reklamacje – kosmetyki
 • Reklamacje – środki piorące i czystości

W ten sposób ułatwisz nam możliwie najszybsze udzielenie odpowiedzi. Nie zapomnij o podaniu pełnej nazwy produktu. Nasi eksperci wkrótce się z Tobą skontaktują.

Jeżeli szukasz kart bezpieczeństwa produktu, zapraszamy do skorzystania z naszej Bazy kart bezpieczeństwa produktów. Ponieważ nasza firma oferuje produkty z trzech obszarów: Adhesive Technologies, Beauty Care i Laundry & Home Care, prosimy w pierwszej kolejności o wybranie kategorii produktu. W kolejnym kroku można wybrać język i kraj, a następnie wyszukać odpowiednią kartę produktu.

Techniczne karty produktów dla klejów dostępne są w bazie TDS.

Aby wyszukać składniki konkretnego produktu Henkla, prosimy o zapoznanie się z Listą składników deklarowanych. Bazę można przeszukiwać według nazwy produktu, kraju oraz dokonać wyboru języka.

Henkel oferuje wiele możliwości współpracy. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie henkel.com (w języku angielskim):

 • Henkel Ventures to podmiot dedykowany wprowadzaniu innowacji w obszarze zaawansowanych materiałów i technologii, takich jak: druk 3D, innowacje FMCG, IoT czy Smart Packaging.
 • Współpracę w zakresie badań podejmujemy z partnerami, posiadającymi patent związany z jednym z naszych obszarów biznesowych. Możesz sprawdzić, czy posiadany przez Ciebie patent odpowiada naszym wymaganiom. Jeżeli potwierdzisz zgodność z naszymi oczekiwaniami, zgłoś swój patent.
 • Jeżeli masz innowacyjny pomysł związany z Laundry & Home Care, ale nie posiadasz jeszcze patentu, dowiedz się więcej na temat naszych wymagań i sprawdź jak krok po kroku zgłosić go, korzystając z naszego formularza.
 • Wybierając naszych dostawców zwracamy uwagę na zrównoważony rozwój. Więcej na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej, w części poświęconej dostawcom.

Procesy zamawiania, dystrybucji i sprzedaży produktów Henkla różnią się w zależności od produktu i regionu. Dlatego aby skontaktować się z właściwą osobą, rekomendujemy skorzystanie z poniższego formularza.

Napisz do nas

Temat *

Dane osobowe

30
40
60
20
80
25
80

Administratorem danych osobowych jest Henkel Polska Sp. z.o.o. z siedzibą w 02-672 Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41.

Celem przetwarzania danych osobowych jest wyłącznie udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu załatwienia sprawy.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

Prawo ochrony danych osobowych daje ci szereg praw, z których możesz skorzystać w dowolnej chwili. Twoje prawa obejmują:
a)    prawo dostępu do treści swoich danych osobowych;
b)    prawo do poprawiania danych;
c)    prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
d)    prawo do żądania usunięcia danych;
e)    prawo do złożenia sprzeciwu.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem: Oświadczenie o ochronie danych osobowych