Careers-professional-stage

Specjaliści

Rozwijamy naszych pracowników i ich kariery. Oferujemy pełne wyzwań, międzynarodowe środowisko pracy. Dołącz do nas i rozwijaj się !

Specjalistom oferujemy szeroką gamę możliwości zatrudnienia i rozwoju – wszystko dzięki wyjątkowej różnorodności naszych trzech, głównych działów biznesowych oraz obecności firmy na całym świecie. Odpowiednie warunki i przyjazna atmosfera w Henklu umożliwiają Ci całkowite skoncentrowanie się na swojej pasji - pracy. Udzielimy Ci wsparcia w środowisku, w którym liczą się osiągnięcia, a nie sama obecność.

Czego oczekujemy? Doskonałego wykształcenia, ugruntowanego doświadczenia w swojej dziedzinie zawodowej oraz gotowości do uczenia się przez całe życie. Szukamy osób, które będą się dobrze czuły w naszej kulturze organizacyjnej ukierunkowanej na osiągnięcia i sukces. W skrócie: szukamy pracowników mających potencjał i gotowych sprostać kolejnym wyzwaniom.

Oferty pracy dla specjalistów

Więcej ofert pracy

Twoje perspektywy  

  • Oferujemy atrakcyjne możliwości pracy dla specjalistów w różnych działach, na różnych stanowiskach i w różnych krajach.
  • Pomagamy Ci rozwijać swoją karierę: Z Twoją fachową wiedzą i naszą kulturą opartą na regularnym przekazywaniu informacji zwrotnych oraz dostosowanymi do potrzeb programami rozwoju będziesz mógł szybko wykonać kolejny krok w swojej karierze.
  • Twoje wynagrodzenie jest zależne od Twoich osiągnięć. Oprócz płacy podstawowej będziesz otrzymywać atrakcyjną premię w przypadku realizacji wcześniej uzgodnionych celów. Dopełnieniem pakietu są kompleksowe świadczenia socjalne.

Dążenie do sukcesu

  • Dzięki naszemu programowi „Triple Two” (3x2) masz możliwość zrównoważonego awansu — w różnych działach, na różnych stanowiskach i w różnych krajach.
  • Corocznie jesteś objęty Cyklem Zarządzania Talentami (Talent Management Cycle): Twój przełożony przekazuje Ci przejrzyste informacje zwrotne. Wspólnie opracowujecie również ściśle określony plan szkoleń i rozwoju.
  • Nasza Globalna Akademia Henkla oferuje setki szkoleń, od szkolenia ekspertów po coaching w zakresie zarządzania dla specjalistów.

Silna kadra menedżerska

Wszyscy menedżerowie Henkla odpowiedzialni za personel biorą udział w naszym wewnętrznym Programie Rozwoju Kompetencji Przywódczych. W taki sposób wspieramy Ciebie i Twojego przełożonego - począwszy od pierwszego zadania kierowniczego aż po strategiczne dylematy przywódcze.

Program Exceed: promowanie pracowników o dużym potencjale na rynkach wschodzących

 „Specjaliści pomagają rozwijać się specjalistom” — tak brzmi motto dziewięciomiesięcznego programu rozwoju talentów „Exceed”. Celem programu jest przekazywanie najwyższej klasy kompetencji kierowniczych na rynkach wschodzących i w regionach wzrostu Henkla. Ustalenia z warsztatów stacjonarnych i kursów e-learningowych są pogłębiane poprzez coaching osobisty i praktyczne doświadczenie zdobywane poprzez realizację określonych projektów biznesowych. Program „Exceed” gwarantuje trwałą, międzynarodową sieć kontaktów między działami biznesowymi. Jednocześnie dzięki uczestnictwu staniesz się widoczny dla najwyższego szczebla kierowniczego.

W centrum uwagi: regiony wzrostu

Interesuje Cię Azja, Europa Wschodnia, Afryka/Bliski Wschód lub Ameryka Łacińska? To wspaniale, gdyż owe rynki wschodzące z punktu widzenia Henkla wykazują znaczący potencjał wzrostu. Aby wykorzystać te możliwości, wspieramy Cię specjalnie dobranymi środkami, które przygotowują Cię do pracy na rynkach wschodzących i współpracy z tymi rynkami.

Wiadomości korporacyjne