4 twarze pracowników Henkla uśmiechających się do kamery

Twoja kariera w Henklu

Jesteś doświadczonym specjalistą, ciągle doskonalącym swoje umiejętności? Jeśli tak, to wspaniale – możesz zacząć od zaraz! Obejmij stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności w jednym z naszych sektorów biznesowych lub funkcji, wdrażaj innowacyjne pomysły, buduj nasze marki i kulturę zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Weź karierę w swoje ręce

Dokładamy starań, by nowi pracownicy szybko odnajdowali się w rzeczywistości Henkla. Dlatego jeszcze zanim do nas dołączysz, będziemy w kontakcie, odpowiadając na wszystkie Twoje pytania. Kompleksowy program wdrożeniowy przygotuje Cię w pełni do nowej pracy. A jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania – na pewno pomoże Ci Twój zespół.

2 pracowników Henkla schodzi ze schodów w biurowcu

Promój nowe środowisko pracy

Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć kulturę nastawioną na rezultaty, i jednocześnie otwartą na zmiany. Nasi liderzy i specjaliści promują cyfrową kulturę pracy, podkreślając znaczenie dużej odpowiedzialności osobistej, bliższej współpracy oraz elastycznego czasu pracy. Czego jeszcze można byłoby sobie życzyć? Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie.

henkel

Razem z nami doświadczaj ducha przedsiębiorczości

Fundamentem firmy od samego początku, czyli od roku 1876 jest wiara w innowacyjność, która trwa aż do dziś. W Henklu każdego dnia staramy się ulepszać nasze produkty i technologie. A jakie są Twoje pomysły? 

Dodatkowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jak aplikować

Aplikacja online

W pierwszym etapie z przyjemnością przyjmiemy Twoją aplikację za pośrednictwem naszej platformy rekrutacyjnej. Będziemy potrzebować Twojego CV, najlepiej w formacie pdf. Jeżeli masz profil na LinkedIn, możesz łatwo i szybko importować swoje dane.

Oferty pracy dla specjalistów

Więcej ofert pracy
Zastanawiasz się, jak aplikować?

Tu znajdziesz kilka wskazówek od naszych rekruterów!

Poznaj naszych pracowników

Nasze historie