Wywiad z Kamila

Kamila Dawiskiba

Stanowisko: HR/Employer Branding Intern
Czas trwania stażu: 8 miesięcy
Jednostka biznesowa: Functions

Co wyniesiesz ze swojego stażu w Henklu jako największą naukę?
Ze stażu w Henklu wyniosłam wiele nauk. Są to między innymi: poprawne ustalanie priorytetów, lepsze zarządzanie czasem pracy i umiejętność brania pełnej odpowiedzialności za swoje obowiązki. Obaliłam też wiele korporacyjnych stereotypów i przekonałam się, że pasja może być jednocześnie pracą.

Co sprawia największą frajdę podczas pracy w Henklu?
Uwielbiam to, że każdy dzień jest inny, każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia oraz to, że mogę na co dzień wykorzystywać swoją kreatywność. Dodatkowo ogromnie się cieszę, że większość pomysłów, które mam, Henkel pozwala mi realizować. 

Co wyróżnia pracę w Henklu?
Pracę w Henklu wyróżnia to, że są nam od początku powierzane naprawdę odpowiedzialne zadania, a relacje z innymi pracownikami cechuje partnerstwo i ogromna doza zaufania. Tworzymy zespół i działamy jak drużyna.

Czy rozważasz Henkel jako przyszłego pracodawcę? Jeśli tak, to jak byś to uzasadnił?Oczywiście. Uważam, że Henkel jest bardzo dobrym pracodawcą, który oferuje nie tylko odpowiedzialne stanowiska, ale również rozwój, wiele benefitów, możliwości awansu i pracę w zgranym zespole. Dodatkowo unikalną rzeczą są liczne wydarzenia wewnątrzfirmowe, w których jest okazja regularnie uczestniczyć i nawiązywać lepsze relacje z innymi pracownikami.

Co najbardziej podoba Ci się w Henklu z perspektywy stażysty?
Najbardziej podoba mi się, to, że wszyscy jesteśmy traktowani na równi. Nie ma „lepszych” i „gorszych”. Oczywiście są osoby bardziej i mniej doświadczone, jednak każdy podchodzi do innych z jednakowym szacunkiem i traktujemy się jak partnerów a nie rywali. W końcu gramy wszyscy do jednej bramki 😊.

Opisz Henkel trzema słowami
Partnerstwo, Zaufanie, Odpowiedzialność.