Rozmowa z Milanem

Milan Rauch

Nazwa stanowiska: stażysta w Dziale finansów i kontrolingu Henkel Singapur
Czas stażu: 5 miesięcy
Jednostka biznesowa: Finance

Co najbardziej podoba Ci się w Henklu z perspektywy stażysty?
Bardzo doceniam fakt, że mogłem przejmować odpowiedzialność za koordynację różnych projektów od samego początku. Oprócz tego bardzo podobała mi się praca przy projekcie długofalowego doskonalenia procesów wraz ze współpracownikami z innych krajów.

Co wyniesiesz ze swojego stażu w Henklu jako największą naukę?W Henklu wszyscy zawsze chętnie dzielą się informacjami związanymi z tematami, którymi się zajmują. Dzięki temu mogłem zawsze dopytać współpracowników o tematy, o których chciałem się dowiedzieć więcej lub gdy potrzebowałem dodatkowych wskazówek.

Czy rozważasz Henkla jako przyszłego pracodawcę? Jeśli tak, to jak byś to uzasadnił?Doskonała atmosfera pracy w Henklu oraz możliwość poznawania nowych osób i zdobywania wiedzy na różne tematy, przewyższyły moje oczekiwania. Dlatego zdecydowanie rozważałbym w przyszłości pracę w Henklu.

Co sprawiło Ci największą frajdę podczas pracy w Henklu?
Bardzo spodobały mi się różnego rodzaju inicjatywy sportowe, które w firmie organizowane są regularnie. Ponadto podobała mi się na wyprawazespołu Henkel Team Trip, która co roku odbywa się w różnych lokalizacjach w SEA – to było bardzo wzbogacające doświadczenie.

Co wyróżnia pracę w Henklu?
Z pewnością otwarta, wielonarodowa kultura pracy. Byłem pod wrażeniem szacunku, z jakim się spotkałem, oraz obszaru odpowiedzialności, który został mi powierzony.

Opisz Henkla przy pomocy trzech słów.
Innowacyjny, różnorodny, zrównoważony