Oil Ultime

W Schwarzkopf Professional wierzymy, że prawdziwe piękno to coś więcej niż doskonały wygląd; wynika ono z wewnętrznej harmonii, która emanuje na zewnątrz.

Tworząc Oil Ultime decydowaliśmy się wyłącznie na najcenniejsze składniki - od wysoce skutecznych naturalnych, oczyszczonych olejków po podbudzające, aromatyczne olejki eteryczne. Są one znane ze swojej mocy podkreślania zewnętrznego piękna, wzmacniając połysk włosów oraz zapewniając lekką choć zarazem intensywną w efektach pielęgnację. Pomagają przy tym oderwać się od pośpiechu dnia codziennego i odnaleźć wewnętrzny spokój podczas zmysłowych, rozpieszczających rytuałów w salonie.

Sekretem nieobciążającego efektu są samo-rozpuszczające i samo-odparowujące olejki, które zapewniają niesamowity efekt pielęgnacji bez obciążania włosów dla doskonałej miękkości i olśniewającego połysku. Odprężające rytuały, wzbogacone drogocennymi mieszankami aromatycznych olejków eterycznych pozwolą klientom przeżyć zmysłowe doświadczenie, które pomoże odnaleźć im wewnętrzną harmonię.

Poznaj Oil Ultime i odkryj swoje prawdziwe wewnętrzne i zewnętrzne piękno.