Osis+

Osis+ kreatywna i profesjonalna stylizacja włosów. Gama produktów o inspirującej konsystencji i nietuzinkowych formułach. Przygotuj się na zastrzyk kreatywności dla Twojej wyobraźni. Daj się zainspirować produktom Osis+. Podkreśl indywidualizm każdego ze swoich klientów i stwórz dla nich niepowtarzalny styl.

Asortyment produktów stworzonych, aby współgrać ze sobą i nawzajem uzupełniać swoje działanie w wyrażaniu Twojej kreatywności.

Ułożenie, Tekstura i Utrwalenie: oto kategorie produktów wg ich zastosowania.

Zacznij od Ułożenia. Tekstura pomoże Ci podkreślić look. Na koniec utrwalenie, aby ukoronować Twój wysiłek.

Ułożenie: Produkty do stylizacji włosów do aplikacji na mokro, przed przystąpieniem do suszenia.

Tekstura: Produkty, które pomogą Ci nadać jakości Twoich włosów indywidualny styl wydobywając z nich to co pożądane.

Utrwalenie: Pomoc w utrwaleniu wysiłku Twojej pracy w zależności od upodobań: od elastycznego muśnięcia kontroli po spektakularny i pełen blasku efekt glamour.

Produkty OSiS+ stawiają czoła najbardziej ekstremalnym wyzwaniom stylizacji każdego rodzaju włosów. Inne oczekiwania mają klienci o włosach delikatnych, bez objętości, którzy wciąż pracują nad ich objętością, puszystością i wizualnym efekcie zwiększenia fryzury. Klienci o burzy włosów marzą o ujarzmieniu ilości, puszystości. Dzięki zastosowaniu produktów OSiS+ każdy dostanie rozwiązanie, którego poszukuje. Dzięki profesjonalnej rekomendacji fryzjera produkt zostanie dobrany do unikalnych potrzeb Twoich włosów.

Produkty OSiS+ oferowane są w promocyjnych zestawach wraz z narzędziami do stylizacji: suszarkami, prostownicami. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby, z pewnością uda Ci się ją miło zaskoczyć wybierając dla niej upominek sygnowany logiem OSiS+ w profesjonalnym salonie fryzjerskim.
 

Informacje & Obsługa Konsumenta