Igora

W Schwarzkopf Professional koloryzacja jest sercem wszystkich działań i to już od wieków.

Stworzona przez kolorystów dla kolorystów. Nasza wciąż udoskonalana gama profesjonalnej koloryzacji do włosów, to inspirująca mieszanka odcieni i usług, ofert promocyjnych, narzędzi marketingowych, które pomagają salonom się rozwijać. Oferujemy naszym klientom wsparcie edukacyjne: od praktycznych szkoleń po rozwiązania narzędzi digital, dzięki którym wspieramy edukację naszych fryzjerów oraz ich umiejętności nieprzerwanie cały czas, zawsze wtedy, gdy tego chcą.

Pragnąc by nasi partnerzy inspirowali się modą i najnowszymi trendami tworzymy dla nich dwa razy w ciągu roku kolekcje Essential Looks – to one dają im wgląd w to co modne i prezentują możliwości nowych usług w salonie.

Od lat wyznaczamy nowe standardy działania na rynku fryzjerskim. Igora uwalnia kreatywności naszych partnerów od ponad 50 lat. Witamy Cię w naszym świecie prawdziwego koloru. Igora oferuje Ci doskonałe działanie, prawdziwie dedykowane partnerstwo bazujące na produktach jakości premium, które w 100% doskonale działają – nawet w najbardziej trudnych sytuacjach.
 

Informacje & Obsługa Konsumenta