09.11.2022

Henkel i Samsung oferują wynajem pralek wraz z regularną dostawą detergentów

Innowacyjny program Comfort Wash

W sierpniu Henkel uruchomił we współpracy z firmą Samsung innowacyjny, pilotażowy program Comfort Wash comfortwash.pl. W ramach wybranego planu subskrypcji klient może wynająć pralkę wraz z regularną dostawą detergentów pod drzwi swojego mieszkania. W cenie ma zapewniony transport do domu, montaż, serwis wraz z ewentualnymi naprawami i możliwość rezygnacji z umowy w każdej chwili. Z usługi można obecnie skorzystać w Warszawie i okolicach.

Program Comfort Wash skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych wynajmem pralki: zarówno tych młodszych, które nie chcą jednorazowo wydawać większej kwoty na zakup sprzętu, jak i większych gospodarstw domowych oraz obcokrajowców mieszkających na terenie Warszawy i okolic.

Wynajem pralki – indywidualne dopasowanie do potrzeb

Klienci mogą zamówić tę usługę online – bez wychodzenia z domu i wybrać jeden z trzech planów dostosowanych do swoich potrzeb, w zależności od częstotliwości prania. Mogą oni zdecydować się na subskrypcję miesięczną lub roczną. Najtańszy plan wynajmu zaczyna się od 129 zł, do tego trzeba doliczyć jednorazową opłatę aktywacyjną 199 zł. Firma oferuje bezpłatną dostawę pralki w ciągu czterech dni roboczych od zamówienia. Co ważne, klienci mogą, zgodnie ze swoimi potrzebami, zmieniać plan w trakcie trwania subskrypcji jak również anulować usługę w dowolnym momencie bez żadnych dodatkowych kosztów. Co jest warte podkreślenia, dla chętnych istnieje możliwość wykupienia sprzętu po okresie 12 miesięcy jego wynajmowania. Klient nie ponosi kosztów naprawy i serwisu w trakcie wykupionej subskrypcji.

- Główną zaletą tego rozwiązania jest wygoda i komfort. Klient nie ponosi kosztów utrzymania i oszczędza czas, który musiałby poświęcić na przykład na wybór i zakup pralki. Projekt Comfort Wash to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby społeczeństwa, w którym z jednej strony samo posiadanie dóbr staje się coraz mniej popularne, a z drugiej coraz większą wagę przywiązuję się do rozwiązań ułatwiających odpowiedzialne pranie. Stąd pomysł, by projekt opierał się na zrównoważonych produktach – podkreśla Magdalena Kostrzewa, Senior Brand Manager w dziale Laundry and Home Care Henkel Polska.

Zrównoważone produkty na rzecz bardziej odpowiedzialnego prania

W ramach programu oferowana jest nowoczesna pralka firmy Samsung z tzw. technologią EcoBubble™. Dzięki temu, że detergent w trakcie prania jest zamieniany w aktywną pianę, wnikającą głęboko w tkaniny, możliwe jest uzyskanie najwyższego poziomu czystości przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii nawet o 70%1. Klienci w ramach subskrypcji otrzymują regularnie kapsułki do prania Persil 4w1 Discs w zestawie z płynem do płukania tkanin Silan. Kapsułki do prania z technologią Deep Clean Plus oraz Active Fresh Effect zapewniają skuteczne usuwanie plam, nawet przy praniu w niskich temperaturach. Ponadto produkt jest dostępny w opakowaniu w 100% nadającym się do recyklingu. W ramach programu subskrybenci otrzymują też pełną opiekę serwisową sprzętu w razie awarii.


1Test przeprowadzony zgodnie z normą IEC 60456-2010 / wsad 4kg / tryb Super Eco Wash na zimno (WF80F5E5U4W) w porównaniu do trybu Bawełna 40 °C bez funkcji Ecobubble (WF0702WKU).
infowire.pl/generic/release/764100/ifa-2022-samsung-stawia-na-zycie-w-duchu-smart-oraz-zrownowazona-przyszlosc

Informacje prasowe (196,97 KB)
Dorota Strosznajder Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej oraz Pełnomocnik ds. odpowiedzialności społecznej Henkel Polska +48-22-56-56-665 dorota.strosznajder@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych