08.06.2022

Henkel oferuje konsumentom bezpłatne tutoriale edukacyjne na temat stylizacji włosów

Trwa trzecia edycja Akademii Syoss Henkla i portalu Wizaz.pl

Po raz trzeci Syoss, flagowa marka Henkla, zaprasza konsumentów do nauki pielęgnacji i stylizacji włosów. Celem autorskiego projektu Akademia Syoss, realizowanego we współpracy z portalem Wizaz.pl, jest przede wszystkich edukacja konsumentów i podkreślenie profesjonalnego wizerunku marki. Ekspert Akademii, Piotr Sierpiński, jeden z najlepszych stylistów fryzur, uczy, jak za pomocą produktów Syoss osiągnąć efekt pięknych włosów jak po wizycie w salonie. W towarzyszącym konkursie można wygrać jeden z pięćdziesięciu boxów z niespodzianką od Syoss.

Konsumenci interesujący się sposobami pielęgnacji i stylizacji włosów mogą wziąć udział w trzeciej już edycji Akademii Syoss, autorskiego projektu marki Henkla Syoss. W tej edycji Akademii uczestnicy dowiedzą się czym jest keratyna, jakie ma właściwości i dlaczego warto włączyć ją do rytuału pielęgnacyjnego. Dodatkowo będą mogli poznać wielofunkcyjne zastosowanie suchego szamponu oraz zdobyć wiedzę na temat tego, dlaczego warto wykonywać olejowanie włosów i myć je metodą OMO oraz jak to robić. Projekt realizowany jest we współpracy z portalem Wizaz.pl.

Tajniki wyżej wspomnianych zabiegów przybliży Piotr Sierpiński, stylista fryzur, który podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem. W swojej 20-letniej karierze współpracował m.in. z Anią Wyszkoni, Kasią Kowalską czy Sanah, a jego atelier zlokalizowane jest w Poznaniu.

Z okazji trzeciej edycji Akademii Syoss organizatorzy przygotowali konkurs dla konsumentów biorących udział w kursie. Aby zdobyć jedną z pięćdziesięciu przygotowanych nagród – box  z niespodzianką od Syoss – należy obejrzeć kursowe tutoriale i odpowiedzieć na 4 konkursowe pytania.

Więcej informacji oraz materiały video można znaleźć na Akademia Wizaż.pl X SYOSS (wizaz.pl).