21.04.2020

Realna pomoc w czasach pandemii COVID-19

Inicjatywa Help Your Salon – Henkel wspiera lokalne salony fryzjerskie

Henkel Beauty Care Professional – właściciel profesjonalnych marek fryzjerskich Schwarzkopf Professional, AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT oraz Indola – stworzył platformę HelpYourSalon.com, by wesprzeć lokalne salony fryzjerskie zamknięte z powodu pandemii COVID-19. Za pośrednictwem platformy fryzjerzy mogą zaoferować swoim klientom możliwość zakupu voucherów, które wykorzystają w późniejszym, bezpieczniejszym terminie.

Branża fryzjerska to jeden z najbardziej dotkniętych przez pandemię COVID-19 sektorów MŚP. W trosce o zdrowie klientów i pracowników salony fryzjerskie przez ostatnie tygodnie pozostają zamknięte, nie generują więc żadnych przychodów. Firma Henkel, chcąc pomóc rozwiązać ten problem, uruchomiła platformę HelpYourSalon.pl, która pomaga fryzjerom przetrwać trudny okres pandemii.

Dzięki bezpłatnej platformie HelpYourSalon.pl umożliwiamy fryzjerom tworzenie i sprzedaż wirtualnych voucherów na ich usługi, z których klienci będą mogli skorzystać po otwarciu salonów. Możliwość zakupu usługi „na przyszłość” pozwala zachować salonom płynność finansową i gwarantuje natychmiastowy dopływ gotówki, co jest szczególnie ważne dla niewielkich salonów i niezależnych fryzjerów – tłumaczy Paweł Zaorski, Dyrektor Generalny Henkel Beauty Care Professional Polska.

Na platformie HelpYourSalon.pl salony fryzjerskie mogą generować wirtualne vouchery i tworzyć spersonalizowane oferty dla każdego rodzaju usługi, a nawet dla konkretnego klienta. Wystarczy, że zarejestrują się na stronie helpyoursalon.com, stworzą konto w systemie PayPal, wygenerują link do vouchera i podzielą się nim w swoich kanałach społecznościowych.

Więcej informacji