Teroson

Teroson to wiodąca marka produktów do klejenia, uszczelniania, powlekania i wzmacniania nadwozi samochodowych, do napraw, serwisowania pojazdów (VRM), montażu przemysłowego oraz zastosowań w przemyśle budowlanym i konstrukcyjnym.

Rozwiązania Teroson umożliwiają naszym klientom usprawnienie procesów produkcji/aplikacji oraz udoskonalenie jakości produktów, co pozwala uzyskać wyższą rentowność. Teroson oferuje asortyment powłok uszczelniających, klejów, uszczelniaczy i materiałów wygłuszających hałas stosowanych w przemyśle budowlanym i konstrukcyjnym.

Rozwiązania systemowe Teroson w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów i standardy obowiązujące na całym świecie.

Dowiedz się więcej na henkel-adhesives.com (po angielsku).

Przemysł

Teroson to wiodąca marka produktów do klejenia, uszczelniania, powlekania i wzmacniania nadwozi samochodowych, do napraw, serwisowania pojazdów (VRM) oraz montażu przemysłowego.

Rozwiązania Teroson umożliwiają naszym klientom usprawnienie procesów produkcji/aplikacji oraz udoskonalenie jakości produktów, co pozwala uzyskać wyższą rentowność. Rozwiązania systemowe Teroson w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów i standardy obowiązujące na całym świecie.

Profesjonaliści

Teroson oferuje szeroką gamę powłok uszczelniających, klejów, uszczelniaczy, pianek wzmacniających i produktów wygłuszających hałas do profesjonalnych zastosowań w przemyśle budowlanym i konstrukcyjnym.

Teroson stara się spełniać wszystkie potrzeby swoich użytkowników, do grona których należą pracownicy branży metalowej, oferując rozwiązania systemowe do wszystkich aplikacji klejenia, uszczelniania oraz izolowania. Nasz sukces zawdzięczamy nieustannemu wdrażaniu innowacji oraz stałej kontroli jakości.