Vademecum

Opracowana przy współpracy z ekspertami. Laboratoria Vademecum oferują pełną ochronę stomatologiczną łącząc naukę i naturę. Sprzedawana głownie we Francji oraz Europie Środkowej, Vademecum jest jedyną pastą do zębów marki Henkel, która została specjalnie opracowana w celu zwiększenia właściwości naturalnych składników dla zdrowych zębów i dziąseł oraz wydajnej i aktywnej ochrony.

Wprowadzona na rynek w Szwecji w 1897 roku, jest obecnie najstarszą marką w kategorii higieny jamy ustnej firmy Henkel. Od 1950 roku pasta ta jest dostępna dla klientów Europy Zachodniej. Ze względu na duży sukces, pasta Vademecum weszła na rynek Europy Środkowo-Wschodniej w 1994 roku.

Pasta Vademecum została opracowana, aby w łagodny sposób wspierać zdrowie jamy ustnej za pomocą naturalnych składników. Eksperci Vademecum korzystając z najnowszej wiedzy naukowej łączą ją z bogactwem natury aby stworzyć optymalny system ochrony zębów. Dobrze znane, substancje aktywne pochodzące z ziół takich jak tymianek, szałwia, mięta i rumianek w połączeniu z ważnymi składnikami mineralnymi takimi jak wapń, magnez i fluor są podstawą naszych past.

Vademecum oferuje asortyment produktów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb takich jak
świeżość, skuteczna ochrona wrażliwych zębów oraz wybielanie zębów.