4 paź 2016  Warszawa

BE.NAVIGATOR i Henkel Polska ponownie łączą siły na rzecz promowania różnorodności

Trwają zapisy na III Kongres Różnorodności

Platforma BE.NAVIGATOR oraz firma Henkel Polska zapraszają na III Kongres Różnorodności „Nowa Perspektywa Przywództwa”, który odbędzie się 9 listopada 2016 r. w OCH-Teatrze w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Joanna Malinowska-Parzydło – ekspertka w zakresie doradztwa strategicznego i prekursorka zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o koncepcję marki osobistej.

Organizowany od 2014 roku Kongres Różnorodności porusza tematy najważniejszych wyzwań związanych z zarządzaniem różnorodnością w miejscu pracy, inkluzją społeczną oraz zarządzaniem poprzez wartości. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia skupimy się na roli lidera w organizacji. Odpowiedzialny przywódca nie tylko skutecznie angażuje pracowników w rozwój przedsiębiorstwa, ale ma również świadomość ogromnego potencjału ludzi, którymi zarządza. Dlatego wsparcie i zaangażowanie liderów są niezbędne do zbudowania i rozwoju dojrzałej polityki diversity w firmie.

- Sukces zespołu zaczyna się od postawy lidera i tego, w jaki sposób wykorzystuje on jego różnorodny potencjał. Sposoby wspierania liderów, by twórczo i odpowiedzialnie wykorzystywali różnice między pracownikami, znajdą się wśród kluczowych wątków tegorocznego Kongresu Różnorodności – mówi Paweł Niziński, CEO BETTER., wydawca BE.NAVIGATOR.

Uczestnicy wydarzenia będą poszukiwali odpowiedzi na pytania dotyczące wpływu koncepcji zarządzania różnorodnością na kształtowanie postaw i ról liderów w organizacjach. Markus Raunig, General Manager Henkel Polska, podzieli się z uczestnikami Kongresu swoją perspektywą menedżerską i praktyką zdobytą w pracy w różnorodnych zespołach, na różnych stanowiskach i rynkach. Gościem specjalnym tegorocznego Kongresu Różnorodności będzie Joanna Malinowska-Parzydło, ekspertka w zakresie doradztwa strategicznego, która opowie o innowacyjnych programach zarządzania marką lidera, tworzonych i wdrażanych w duchu różnorodności.

Podczas III Kongresu Różnorodności nie zabraknie również panelu dyskusyjnego, który w tym roku odbędzie się pod tytułem „Lider-motorniczy czy hamulcowy oczekiwanej zmiany". Nowością w tegorocznej edycji wydarzenia jest przegląd najlepszych praktyk zarządzania różnorodnością „Praktycy o różnorodności”. Na scenie zobaczymy prezentacje sześciu najbardziej innowacyjnych i angażujących polskich dobrych praktyk. Laureaci przeglądu zostaną wyłonieni przez jury, w składzie: Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prof. Janina Filek z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Paweł Niziński, wydawca BE.NAVIGATOR.


Ramowy program wydarzenia:


9:00 - 9:30 Rejestracja uczestników

9:30 - 9:45 Powitanie: Dorota Strosznajder, Henkel Polska i Paweł Niziński BETTER.,wydawca BE.NAVIGATOR

9:45 - 10:15 Wystąpienie otwierające: Markus Raunig, General Manager, Henkel Polska (prezentacja w języku angielskim)

10:15 - 11:00 Wystąpienie gościa specjalnego: Joanna Malinowska-Parzydło, CVO Personal Brand Institute, założycielka projektu HR Influencers

11:00 - 11:15 przerwa kawowa

11:15 - 12:45 „Lider – motorniczy czy hamulcowy oczekiwanej zmiany?” - dyskusja panelowa prowadzenie: Paweł Oksanowicz

12:45 - 13:00 przerwa kawowa

13:00 - 14:20 Przegląd „Praktycy o Różnorodności” – prezentacja najlepszych dobrych praktyk metodą PechaKucha

14:20 - 14:35 Podsumowanie Kongresu

14:35 - 15:00 Poczęstunek i networking


Data spotkania: 09.11.2016r. (środa)
Miejsce spotkania: Och-Teatr, ul. Grójecka 65 w Warszawie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres: aleksandra.nowak@b-better.pl