15 cze 2016

Nowy portal internetowy marek Loctite i Teroson

Henkel dzieli się wiedzą dotyczącą napraw pojazdów

Henkel, producent najwyższej jakości produktów przeznaczonych do profesjonalnej naprawy i serwisowania pojazdów, udostępnił nową stronę internetową www.naprawy-pojazdow.pl, gdzie dzieli się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z firmami i specjalistami z branży motoryzacyjnej.

Większość elementów nadwozia i silnika samochodu można naprawić przy użyciu odpowiednich narzędzi i produktów. Może to obejmować na przykład uszczelnianie szwów, naprawę elementów metalowych i plastikowych, a nawet zabezpieczanie śrub i uszczelnianie gwintów. Henkel od kilkudziesięciu lat z sukcesem opracowuje i dostarcza produkty dla branży motoryzacyjnej marek Loctite i Teroson, pozostając jednymi z najchętniej wybieranych producentów przez warsztaty samochodowe i punkty napraw.

Chcąc dzielić się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie napraw pojazdów, firma udostępniła nowy portal tematyczny pod adresem www.naprawy-pojazdow.pl. Jego adresatami są wszyscy specjaliści z branży motoryzacyjnej, zajmujący się szeroko pojętymi naprawami, którzy uzyskają tu wiele potrzebnych informacji i wskazówek technologicznych, dzięki którym będą mogli budować swoją przewagę konkurencyjną na rynku.

„Dzisiaj w biznesie liczy się przede wszystkim czas. Stąd każda przekazywana przez nas informacja musi być precyzyjna, docierać bezpośrednio i szybko. Portal jest cennym źródłem technologicznych informacji i doskonałym uzupełnieniem dla specjalistycznych szkoleń” - powiedziała Beata Preis-Badoń, odpowiedzialna za dział klejów przemysłowych Henkla w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. W serwisie www.naprawy-pojazdow.pl można między innymi znaleźć wskazówki, jak prawidłowo naprawiać elementy metalowe, plastikowe i mechaniczne w pojazdach czy jak prawidłowo zamontować lub wymienić szybę.

„Za pomocą specjalnych instrukcji pokazujemy na przykład, jak można naprawić elementy zapewniające płynną pracę silnika” - tłumaczy Beata Preis-Badoń. „Jednocześnie na naszej stronie udzielamy wielu cennych wskazówek odnośnie stosowania produktów Loctite i Teroson w codziennej pracy warsztatów samochodowych. Te informacje można także wykorzystać na potrzeby szkoleń wewnętrznych”.

Strona oferuje również informacje o nowościach produktowych, ostatnich wydarzeniach czy szkoleniach. Dodatkowo będzie służyła przeprowadzaniu kampanii promocyjnych.