26 kwi 2016

Nowość! K2r Colour Catcher chusteczki do prania

Zafarbowane ubrania? Z K2r Colour Catcher® nigdy więcej się to nie powtórzy! Dowód znajduje się  … na chusteczce!

Czy zdarzyło się kiedyś, że po wyjęciu z pralki Twój ulubiony – od zawsze biały T-shirt, zmienił kolor na różowy? I to wszystko przez jedną, czerwoną skarpetkę, która niepostrzeżenie zawieruszyła się wraz ze stertą białego prania w pralce? Siedem na dziesięć osób przyznało, że doświadczyli takiej sytuacji więcej niż jeden raz1. Szczęśliwie, dzięki chusteczkom do prania K2r Colour Catcher®, pomoc znajduje się w zasięgu ręki. Produkt zyskał już zaufanie milionów konsumentów w Zachodniej Europie, teraz również użytkownicy w Polsce, bez obaw będą mogli mieszać kolory ubrań podczas prania!

K2r Colour Catcher® to rewolucyjna chusteczka, która zapewnia ochronę kolorów podczas prania: zapobiega farbowaniu tkanin, pozwalając na pranie w jednym cyklu ubrań w różnych kolorach. Jak to możliwe? Nic prostszego! Wystarczy umieścić chusteczkę Colour Catcher® w bębnie pralki wraz z praniem, następnie dodać środek piorący i … pozwolić chusteczce działać! Zwykle podczas prania z kolorowych tkanin uwalniają się barwniki, które poprzez wodę przedostają się do innych tkanin, często powodując zafarbowania lub przyczyniając się do ich szarzenia. Dzięki strukturze naturalnego polimeru, z którego wykonana jest chusteczka, barwniki są wyłapywane z wody i trwale zatrzymywane. Chusteczka działa więc jak magnes na wypłukane z tkanin cząstki barwników i brudu o charakterze pigmentowym np. pochodzącego z kurzu. Efekt można zobaczyć na własne oczy – dowód znajduje się na chusteczce!

Dzięki Colour Catcher®, nie musisz dłużej martwić się o kolory i według nich, precyzyjnie sortować ubrań przed praniem. Teraz bez obaw możesz prać wszystkie swoje rzeczy razem i spokojnie zapomnieć o troskach związanych z zafarbowaniem ubrań2. Co więcej, chusteczki Colour Catcher® zostały wyprodukowane ze 100% naturalnych, biodegradowalnych materiałów. Nie uwalniają do wody żadnych środków chemicznych i po zużyciu mogą zostać umieszczone w pojemniku na odpady segregowane suche (papier), a następnie - poddane recyclingowi. Chusteczki Colour Catcher® posiadają certyfikat Forest Stewardship Council (FSC) potwierdzający, że do ich produkcji wykorzystano materiały pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Pod marką K2r Henkel oferuje linię dodatków do prania, które zostały stworzone dla optymalnej wygody prania i zapewnienia użytkownikom poczucia, że w tym obszarze nie zaskoczą ich żadne przykre niespodzianki. Wysokiej jakości produkty K2r® stworzone zostały w oparciu o lata badań i doświadczeń, zdobyły już serca użytkowników na całym świecie.

Produkty w portfolio K2r®:

Chusteczka Colour Catcher

Chusteczka Colour Catcher zapobiega utracie koloru, umożliwia pranie różnych kolorów bez konieczności segregowania ubrań.

Dowodem skuteczności jest chusteczka!

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 12,99 zł (10szt) / 23,99 zł (20szt)

Chusteczka Intensive White

Białe ubrania szarzeją z każdym praniem z powodu kamienia, cząsteczek kurzu i brudu. Chusteczka Intensive White zapobiega szarzeniu tkanin - neutralizuje kamień oraz cząsteczki kurzu i brudu, odpowiedzialne za szarzenie ubrań, dzięki składnikom wybielającym przywraca im lśniącą biel, przy tym jest bardzo łatwa w użyciu.

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 12,99 zł

Colour Catcher + Odplamiacz

Podwójne działanie w jednej saszetce już w 30°C.
Chusteczka Colour Catcher, która: zapobiega utracie koloru umożliwia pranie różnych kolorów bez konieczności segregowania ubrań. Saszetka zawiera odplamiacz w proszku, który działa już w 30°C, usuwając nawet najbardziej uporczywe plamy, np. z kawy, owoców, wina, smaru, oleju

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 12,99 zł

Intensive White + Odplamiacz 

Podwójne działanie w jednej saszetce już w 30°C:
Efekt wybielenia: przywraca biel i zapobiega szarzeniu tkanin.
Efekt usuwania plam: działa już w 30°C usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, np. z kawy, owoców, smaru, oleju

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 12,99 zł

Środek do Czyszczenia Pralek 3w1

Unikalna formuła, która może przedłużyć życie każdej pralki
Czyści: usuwa osad z wnętrza pralki
Odkamienia: zwalcza kamień w pralce
Odświeża: wraz z usunięciem kamienia i osadu, przywraca pralce świeżość.

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 13,99 zł


1IPSOS U&A 2007 FR/UK/IT & 2009 GER.
2zawsze postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych