2016-04-26

Nowość! Palette Intensive Color Creme z maską pielęgnującą

Intensywny kolor, pielęgnacja i regeneracja w jednym

Odżywienie od tysiącleci jest częścią rytuału pielęgnacyjnego włosów. W zależności od ich struktury i kondycji, może przybierać różne formy, jednak zawsze jego celem jest uzyskanie zdrowych, pełnych blasku i energii włosów. Utrzymanie ich dobrego stanu utrudniają same czynniki zewnętrzne jak smog, dym papierosowy czy promieniowanie UV a już szczególnej troski wymagają włosy poddawane codziennym zabiegom stylizacyjnym, jak również koloryzacji czy rozjaśnianiu… Odżywczą troską otoczy nasze włosy nowa Palette Intensive Color Creme: kolekcja 28 intensywnych i modnych odcieni, która została wzbogacona o maskę pielęgnującą z kompleksem keratyny o potrójnym działaniu. Wzmacnia, wygładza włosy oraz dodaje im spektakularnego blasku!

Obawiając się o kondycję włosów, często stajemy przed wyborem: wymarzony odcień czy troska o ich zdrowy wygląd? Niepotrzebnie. Z pomocą przychodzą współczesne produkty do koloryzacji, które poza gamą urzekająco intensywnych odcieni, oferują również składniki pielęgnacyjne, zapewniając tym samym właściwe odżywienie włosów po zabiegu. Palette Intensive Color Creme w nowej odsłonie uzupełniona została o saszetkę z maską pielęgnującą z kompleksem keratyny. Dlaczego keratyna? Jest ona nie tylko podstawowym budulcem włosa, ale również jednym z najcenniejszych składników kosmetyków do mycia i pielęgnacji włosów. Wnikając do ich wnętrza, wzmacnia strukturę i sprawia, że stają się silniejsze i bardziej sprężyste. Co więcej – keratyna, działając na wierzchniej warstwie włosa, chroni go przed przyszłymi uszkodzeniami i utratą nawilżenia. Uzupełniając ubytki w osłonce włosa sprawia, że jego powierzchnia staje się gładsza ii bardziej lśniąca.

Maska pielęgnująca z kompleksem keratyny, którą znajdziemy w nowej Palette Intensive Color Creme, zapewnia potrójny efekt pielęgnacji: nie tylko przedłuża intensywność i trwałość koloru, ale również wzmacnia włosy, wygładza ich powierzchnię i nadaje im zniewalający połysk. Wchodząca w skład formuły keratyna wnika do wnętrza włosa i uzupełnia najgłębiej ukryte ubytki. Regenerując i kondycjonując łuski włosa sprzyja ich spójnemu przyleganiu, zamykając w ten sposób barwnik głęboko we wnętrzu włosa. W efekcie otrzymujemy intensywny i długotrwały efekt koloryzacji. Drugim istotnym składnikiem maski jest pantenol, który dodatkowo nawilża włosy i regeneruje, pozostawiając uczucie miękkich i zadbanych włosów. Zawarty w kompozycji olejek z pestek morelio pięknym, miodowym zapachu wygładza włosy dając im wspaniały połysk.
 
Wyboru tego idealnego można dokonać spośród 28 pasjonująco intensywnych odcieni Palette Intensive Color Creme. Nowością jest kolekcja Flaming Reds, wzbogacona o aktywator czerwieni, który nasyca każde włókno włosa, głęboko od wewnątrz, dla uzyskania efektu pełnych życia czerwieni. Dla pań, których marzeniem są jasne włosy o chłodnym odcieniu powstał Super Platynowy Blond.  Pozwala rozjaśnić włosy nawet o 5 tonów oraz uzyskać niewiarygodnie intensywny i długotrwały kolor. Zawiera srebrne pigmenty, dzięki którym nadaje włosom metaliczne wykończenie i zapobiega powstawianiu żółtych tonów.

Nowa Palette Intensive Color Creme z maską to nie tylko intensywność i trwałość koloru, ale również efekt głębokiego odżywienia włosów: ich wzmocnienie, wygładzenie i zniewalający blask.

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 14,49 zł

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do mojej biblioteki