6 kwi 2016

Martin Schittengruber nowym dyrektorem zarządzającym działu Beauty Care w Henkel Polska

Z dniem 1 kwietnia 2016 r. Martin Schittengruber (47 l.) objął stanowisko dyrektora zarządzającego działu Beauty Care (kosmetyków) Henkel Polska. Urodzony w Austrii menedżer przez ostatnie cztery lata stał na czele biznesu kosmetycznego firmy na Węgrzech.

Martin Schittengruber pracuje dla firmy Henkel od 1994 r. Po rozpoczęciu kariery w dziale kontrolingu, pełnił szereg funkcji w zakresie marketingu i sprzedaży, był również odpowiedzialny za działalność działu Beauty Care w Rumunii, a ostatnio za rozszerzanie biznesu kosmetycznego na rynku węgierskim.  

Martin Schittengruber jako dyrektor zarządzający działu Beauty Care Henkel Polska będzie odpowiedzialny za takie marki jak Schwarzkopf, FA, Taft, Vademecum i Syoss. - Nie mogę się doczekać mojego nowego zadania. Mamy w Polsce silny zespół, dzięki któremu chcemy z sukcesem wprowadzać liczne innowacje, wzmacniając tym samym  naszą wiodącą pozycję w sektorze Beauty Care – mówi o swoich celach zawodowych.

Nowy dyrektor zarządzający działu Beauty Care Henkel Polska jest absolwentem administracji biznesowej Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu, obronił także doktorat na Uniwersytecie w Graz. Prywatnie jest pasjonatem sportu.

Informacje prasowe (1,52 MB)

Martin Schittengruber - dyrektor zarządzający działu Beauty Care Henkel Polska