11 mar 2016

Nowość! styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL

Kwintesencja naturalnego stylu - spektakularna objętość, elastyczność loków oraz niezawodne utrwalenie!

Mocne, nawet 48-godzinne utrwalenie oraz pełne objętości, naturalnie wyglądające loki – nowa linia produktów do stylizacji styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL sprawi, że wiele z kobiecych marzeń może się teraz spełnić. Szczególnie to o sprężystych, miękkich i jedwabistych lokach! W połączeniu wiedzy i doświadczenia ekspertów marki Schwarzkopf oraz ikony piękna, Claudii Schiffer, powstała formuła z elastyną, która umożliwia natychmiastową kontrolę fryzury, przy zachowaniu naturalnego wyglądu włosów – wszystko dla nieskończenie elastycznego efektu stylizacji i zniewalająco pięknych loków!

Niezależnie od tego czy wolisz romantyczne, wyszukane czy modne fryzury, loki mogą być częścią każdej z nich. Zarówno modelki na światowych wybiegach, projektanci, styliści, jak również gwiazdy zdecydowanie potwierdzają, że loki są zawsze „trendy” i „glamour”. Jednak ich ujarzmienie nie zawsze jest proste. Produkty do stylizacji, które wybierasz powinny być zaprojektowane specjalnie dla włosów kręconych. Takie kosmetyki nie tylko zapewnią utrwalenie, ale także sprężystość loków bez ich przesuszania i sklejania.

Dzięki nowej formule, zawartej w produktach styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL, możliwe jest uzyskanie pełnej elastyczności i naturalnej objętości fryzury, która utrzymuje się nawet do 48 godzin. Elastyna  jest białkiem występującym wspólnie z kolagenem w tkance łącznej. Tak jak keratyna będąca podstawowym budulcem włosa, elastyna posiada strukturę fibrylarną. Jest podstawowym składnikiem ścięgien czy więzadeł odpowiadając za ich elastyczność. To dzięki niej ścięgna i wiązadła rozciągają się i ścieśniają, za każdym razem wracając do swojego pierwotnego kształtu i wielkości. Wykorzystywana w produktach do stylizacji włosów wygładza oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi, pozostawiając je w dobrej kondycji. Ponadto - dzięki  sprężystości swoich włókien - zapewnia włosom elastyczność.

Pianka i żel w sprayu z nowej linii styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL pomogą nadać fryzurze kształt i utrwalenie, bez dodatkowego obciążania włosów. Co więcej, nie wpływają negatywnie na naturalną ich sprężystość i nie powodują ich sklejania. Kluczem jest technologia Micro-Styler - mikroskopijnej wielkości cząsteczki tworzą transparentny film pomiędzy poszczególnymi włóknami włosa, równocześnie łącząc je w celu stworzenia pełnej objętości fryzury.

Nowa linia produktów styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL pomoże ujarzmić kręcone włosy, umożliwiając tworzenie pełnych objętości, naturalnie wyglądających stylizacji. 

Linia styliste ULTÎME ELASTIN+ FLEX CONTROL:

styliste ULTÎME Elastin+ FLEX CONTROL pianka do włosów, 200 ml
Gęsta pianka do włosów ELASTIN+ FLEX CONTROL z technologią MICRO-STYLER
i elastyną zapewnia mocne utrwalenie. Co więcej, zachowuje elastyczność podczas szczotkowania i suszenia włosów, dzięki czemu możliwa jest zmiana fryzury w każdym momencie stylizacji. Pianka pozwala uzyskać widocznie pełne, naturalnie wyglądające fryzury. Rekomendowana cena detaliczna brutto: 22,99PLN

styliste ULTÎME Elastin+ FLEX CONTROL żel w sprayu, 200 ML
Modelujący żel do włosów ELASTIN+ FLEX CONTROL w spray’u z technologią
MICRO-STYLER i elastyną zapewnia elastyczność stylizacji, szczególnie włosów kręconych. Wystarczy spryskać równomiernie suche włosy. Dla większej kontroli, zaleca się nałożenie również na włosy u nasady i wystylizowanie palcami, aż do uzyskania pożądany „look”.  Rekomendowana cena detaliczna brutto: 22,99PLN

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych