1 mar 2016

Nowość! SYOSS GLOSS SENSATION

Uwolnij swoje piękno poprzez … zmianę koloru włosów!

Eksperymentowanie z kolorem włosów to prosty sposób na wydobycie prawdziwego piękna. Nie zawsze jednak celem jest radykalna zmiana – czasem wystarczy dodać włosom blasku lub uzyskać bardziej świetlisty odcień. Przy wyborze produktu do koloryzacji, bardzo ważna jest jego delikatna dla włosów formuła oraz łatwość aplikacji.Nowa propozycja od Syoss - linia Gloss Sensation to łagodny dla włosów krem koloryzujący bez amoniaku, który pozwala na szybką zmianę odcienia bez obawy o kondycję włosów. Doda im blasku i pozwoli uzyskać sensacyjnie lśniący kolor, który utrzymuje się nawet do 8 tygodni . To obietnica pełnych blasku refleksów i widocznej poprawy wyglądu włosów – dokładnie jak tuż po wizycie w salonie fryzjerskim.

Od kokosowego blondu, poprzez waniliową latte, czekoladę chili, pralinowy brąz, aż po ciemną wiśnię czy krwistą czerwień sangrii… Gama dwudziestu wyjątkowych odcieni nowej linii Syoss Gloss Sensation zachęca do spróbowania, choć jest tylko smakowitym początkiem! Ten łagodny dla włosów krem koloryzujący bez amoniaku, pozwala na szybką zmianę odcienia, bez obawy o kondycję włosów. Nie tylko zyskają one piękny, intensywny odcień, ale również oszałamiający blask i zdrowy wygląd. Twoje włosy staną się sensacyjnie lśniące nawet do 8 tygodni1.

Tajemnica tkwi w delikatnej formule kremu koloryzującego z zawartością oleju Monoi (ekstrakt z kwiatów Gardenia Taitensis w oleju kokosowym). Pielęgnuje ona i wygładza włókna włosa  sprawiając, że łatwo odbija światło. Efektem koloryzacji są zdrowo wyglądające włosy o dwukrotnie intensywniejszym blasku2. Wyniki badań potwierdzają, że Syoss Gloss Sensation w widoczny sposób poprawia jakość włosów - nawet o 70% spada bowiem liczba ich uszkodzeń2!

Intensywne, pełne życia kolory to efekt współdziałania dwóch rodzajów barwników: prekursorów barwników oraz barwników bezpośrednich. Jedne przenikają pod osłonkę włosa, podczas gdy inne osadzają się na jego powierzchni. Podwójna moc aktywatora koloru i dodający blasku krem zauważalnie zwiększają energię koloru a ochronna warstwa nabłyszczająca zabezpiecza go. Dzięki  temu włosy lśnią sensacyjnym blaskiem i wyglądają jak tuż po wizycie w salonie fryzjerskim!

Syoss Gloss Sensation oferuje szeroką paletę odcieni o zniewalająco trwałym i intensywnym blasku! Wyboru tego jednego – idealnego - można dokonać spośród 20 propozycji:

Mroźny Blond (10-51)
Kokosowy Blond (10-1)
Wanilliowa Latte (9-6)
Miodowy Nugat (8-86)
Morelowa Miedź (7-76)
Cynamownowa Miedź (7-67)
Karmelowy Brąz (6-67)
Pralinowy Brąz (6-1)
Złociste Kakao (5-86)
Malinowa Czerwień (5-22)
Brąz Cappuccino (5-1)
Czekolada Chili (4-82)
Czerwień Sangrii (4-23)
Brąz Espresso (4-1)
Złocista Czekolada (3-86)
Ciemna Wiśnia (3-33)
Brąz Mokka (3-1)
Gorzka Czekolada (2-1)
Jagodowa Czerń (1-4)
Hebanowa Czerń (1-1)
 

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 23,99 zł


1z wyjątkiem odcieni 9-6, 10-1 i 10-51.
2w porównaniu do włosów przed koloryzacją

Informacje prasowe (42,4 KB)
Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych