29 sty 2016

Nowość! Gliss Kur ULTIMATE RESIST

Mocne, odporne na zniszczenia i pełne witalności włosy!

Włosy w większości składają się z protein. W skutek częstego mycia i poddawania działaniu wysokich temperatur, ich struktura może ulec uszkodzeniu. Włosy poddane zbyt intensywnym zabiegom stylizacyjnym stają się matowe, osłabione i tracą na atrakcyjnym wyglądzie. Kosmetyki pielęgnacyjne zawierające proteiny pomagają wzmocnić strukturę włosów i przywrócić im blask oraz zdrowy wygląd. Nowa linia Gliss Kur ULTIMATE RESIST, zawiera kompleks POWERFUL TRI-PROTEIN INFUSION z 3 PROTEINAMI, który wzmacnia strukturę włosów. Efekt? Nawet dwudziestokrotnie silniejsze*, pełne witalności i prawdziwie okazałej objętości włosy. Każdy z produktów w linii Gliss Kur ULTIMATE RESIST sprawi, że osłabione włosy staną się cudownie lśniące, mocne i zdyscyplinowane.

Matowe, łamliwe i pozbawione witalności włosy często mają ubytki podstawowego budulca włosa jakim są proteiny. Rozwiązanie tego problemu znajduje się w zasięgu ręki - wystarczy sięgnąć po wzbogacone proteinami produkty pielęgnacyjne, które uzupełnią niedobory w strukturze proteinowej włosów. Wówczas będą one sukcesywnie odzyskiwać sprężystość i blask. Doskonałym rozwiązaniem jest nowa linia do pielęgnacji włosów Gliss Kur ULTIMATE RESIST, która zawiera kompleks z 3 PROTEINAMI. Szampon, odżywka, odżywka ekspresowa i intensywnie wzmacniająca maska, dodadzą włosom siły, odporności i prawdziwie okazałej objętości. Przy regularnym stosowaniu, włosy staną się wyraźnie mocniejsze i bardziej zdyscyplinowane. Produkty Gliss Kur ULTIMATE RESIST pomogą również zapobiegać przyszłym zniszczeniom, wzmacniając włosy od korzeni aż po same końce. Niezdrowo wyglądające włosy, którym brakuje witalności to już przeszłość!

Sekretem formuły nowej linii Gliss Kur ULTIMATE RESIST, jest pełen mocy kompleks z 3 PROTEINAMI, który dostarcza włosom silnej dawki protein, wzmacniając je nawet 20-krotnie*. Proteiny wnikają do wnętrza włosa, gdzie odbudowują zniszczone fragmenty jego struktury. Dodatkowo, cienka proteinowa warstwa ochronna przywraca włosom jedwabny połysk, wypełniając ubytki w chropowatej warstwie osłonki. Dzięki temu, że proteiny otaczają naruszone fragmenty struktury włosa sprawiają, że wygląda on na zdrowszy i silniejszy. Chropowate i pozbawione życia włosy odzyskują swój naturalny blask oraz sprężystość.

Linia Gliss Kur ULTIMATE RESIST:

Szampon Gliss Kur ULTIMATE RESIST, 250 ml
Siła i objętość dla słabych, zniszczonych włosów.
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 11,99 zł

Szampon Gliss Kur ULTIMATE RESIST, 400 ml
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 14,99 zł

Odżywka Gliss Kur ULTIMATE RESIST, 200 ml
Wzmacnia włosy od korzeni aż po same końce.
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 11,99 zł

Odżywka ekspresowa w sprayu Gliss Kur ULTIMATE RESIST, 200 ml
Rozprowadź na wytartych ręcznikiem lub suchych włosach po każdym myciu. Odżywka bez spłukiwania. Rekomendowana cena detaliczna brutto: 14,99 zł

Gliss Kur ULTIMATE RESIST Intensive-Strengthening-Mask
Rozprowadź na mokrych włosach, następnie spłucz.
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 16,99 zł


* przy użyciu z odżywką ULTIMATE RESIST Express repair conditioner, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

Informacje prasowe (135,55 KB)
Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych