1 paź 2015

Nowosć! Syoss Color Refresher

Syoss Color Refresher: odświeżenie koloru włosów pomiędzy koloryzacjami, zaledwie w kilka minut!

Blond, rudy czy brąz – bez względu na kolor, pragnieniem każdej kobiety są piękne, zdrowe i lśniące włosy w wymarzonym odcieniu. Doskonale znamy to uczucie, kiedy tuż po farbowaniu włosów spoglądamy w lustro: idealne, pełne zdrowego blasku, wręcz nasycone kolorem… Chciałybyśmy zatrzymać tę chwilę! Niestety, codzienna pielęgnacja – w tym mycie włosów – a także czynniki zewnętrzne, takie jak słońce, wypłukują kolor, który traci blask i pożądany odcień. Z drugiej strony, zbyt częste farbowanie może je zniszczyć… Odpowiedzią jest nowość - Syoss Color Refresher - produkt, który odświeża odcień włosów pomiędzy koloryzacjami w zaledwie 3 minuty, pod prysznicem! Co więcej, można go stosować z dowolną farbą dostępną na rynku!

Jak szybko przywrócić wyblakły, pozbawiony kolor włosów do życia? Z nowym Syoss Color Refresher to możliwe – i to w zaledwie 3 minuty! Co więcej, Syoss Color Refresher to propozycja, która sprawdzi się nie tylko w ekstremalnych i nagłych sytuacjach, ale stanie się nieodzownym elementem pielęgnacji włosów! Prosty, wygodny sposób aplikacji w formie pianki, którą nakłada się jak szampon, pozwoli codziennie cieszyć się pięknym, odświeżonym i lśniącym kolorem jak tuż po wizycie w salonie fryzjerskim - bez użycia rękawiczek i konieczności precyzyjnego mieszania składników. Jedno opakowanie Syoss Color Refresher wystarczy nawet do 6 aplikacji!

Od produktów do koloryzacji oczekujemy przede wszystkim wyrazistego koloru, długotrwałego efektu i oczywiście tego, żeby były łagodne dla naszych włosów, nie niszczyły ich. Nowy Syoss Color Refresher idealnie wpisuje się w to wyobrażenie sprawiając, że pozbawione koloru, osłabione częstymi zabiegami koloryzacyjnymi włosy to już przeszłość. Wydobędzie kolor i blask z włosów o chłodnym odcieniu blond, ciepłym lub ciemnym odcieniu brąz, jak również ognistej czerwieni.
Produkt sprawdzi się nie tylko w przypadku włosów farbowanych! Stosowany na włosy w naturalnym odcieniu, doda im blasku i tchnie w nie nowe życie! Stopniowo pomoże ukryć również pierwsze siwe włosy.

Syoss Color Refresher jest dostępny w 4 wariantach kolorystycznych.

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 18,99 zł

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych