22 wrz 2015

Nowość! Schauma POWER VOLUME 48h

Schauma POWER VOLUME 48h – do 100% więcej objętości i przeciwdziałanie opadaniu włosów nawet do 48 godzin*

Nadszedł czas, by od produktów do pielęgnacji włosów zacząć oczekiwać WIĘCEJ! Szczególnie, że kobiety o cienkich, płaskich włosach potrzebują WIĘCEJ! WIĘCEJ objętości, siły i energii! Choć profesjonaliści znają wiele trików stylizacyjnych, które mogą poprawić naturę, najlepiej zacząć od podstaw - od pielęgnacji. Odpowiednio dobrane szampony i odżywki pomogą ZWIĘKSZYĆ objętość cienkich, słabych włosów, nadadzą im gęstości i sprężystości. Od września na rynku dostępna jest nowa linia Schauma POWER VOLUME 48h z kompleksem Mineral-Collagen. Dedykowana nawet tym najcieńszym włosom delikatnie myje i pielęgnuje, nie obciążając dodaje objętości, siły i sprężystości - od nasady aż po końce. Co więcej, przeciwdziała opadaniu włosów a efekt utrzymuje się nawet do 48h!

Każda kobieta marzy o burzy zdrowych, pięknych i lśniących włosów. Niestety, 33% Polek boryka się z problemem cienkich, pozbawionych objętości włosów, które płasko przylegają do skóry głowy**. Nic dziwnego - włosy cienkie mają zaledwie 1/5 średnicy normalnych włosów, czego naturalnym efektem jest znaczne zmniejszenie objętości fryzury. Aż 42% Polek oczekuje, by włosy nabrały wymarzonej objętości właśnie dzięki produktom przeznaczonym do ich pielęgnacji2. Odpowiedzią Schwarzkopf jest nowa linia Schauma POWER VOLUME 48h z kompleksem Mineral-Collagen, która wzmacnia włosy od korzeni, aż po same końce, dodając im siły i objętości. W skład formuły wchodzi kolagen – znane ze swoich dobroczynnych właściwości białko, które - działając na powierzchni - wiąże wodę, kondycjonuje, wygładza i zmiękcza włosy. Szampon, odżywka i dodający objętości spray sprawią, że cienkie i płaskie włosy zyskają objętość i sprężystość, której tak potrzebują. Równoległe stosowanie wszystkich trzech produktów z linii Schauma POWER VOLUME 48h, pomoże uzyskać do 100% więcej objętość i  przeciwdziała opadaniu włosów nawet do 48 godzin. To oznacza pełne objętości fryzury - na co dzień! Nowa linia z pewnością sprawdzi się w nadchodzącym sezonie, kiedy jesienno-zimowa aura zmusi nas do założenia nakryć głowy. Zawarty w linii kolagen działa również antystatycznie, zmniejszając tym samym elektryzowanie się włosów.

Produkty Schauma POWER VOLUME 48h pozbawione są silikonów a zmysły rozpieszcza świeża i wyrafinowana kompozycja zapachowa, w której przebijają nuty melona, róży i drzewa cedrowego.

*przy użyciu szamponu, odżywki i Schauma Blow-Dry Plump Up Spray
**Wiodący Instytut Badawczy, Beauty Care Study 2014

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych