9 wrz 2015

Syoss Repair Therapy

Głęboka terapia pielęgnacyjna dla suchych, łamliwych włosów

Stres jest nieodzownym elementem naszego życia, niestety -  jego negatywne skutki mają odbicie nie tylko w naszym samopoczuciu, ale również w kondycji naszego ciała, w tym włosów. Często pod jego wpływem włosy stają się suche, łamliwe a końcówki zaczynają się rozdwajać. Marka Syoss, udoskonaliła formułę szamponu, odżywki i maski z linii Repair Therapy, dzięki czemu teraz jeszcze lepiej chroni zniszczone, łamliwe włosy. Formuła MICRO-REPAIR-PEPTIDES wnika głęboko w strukturę włosa, naprawiając go i pielęgnując - nie tylko minimalizuje zniszczenia, ale również zapobiega ich powstawaniu w przyszłości.

Stworzone przy udziale i przetestowany przez fryzjerów szampon, odżywka i maska Syoss Repair Therapy pomogą złagodzić skutki codziennego stresu, którego efekty widoczne są również na naszych włosach. Zawarta w linii Syoss Repair Therapy formuła Micro-Repair-Peptides nie tylko naprawia zniszczenia spowodowane przesuszeniem, ale również minimalizują pozostałe problemy, takie jak rozdwajanie się końcówek czy łamanie włosów. Formuła uzupełnia naturalne braki peptydów w strukturze włosa - łańcuchy aminokwasów wnikają do jego wnętrza, działając głęboko naprawczo. Równoległe używanie szamponu, odżywki i maski, odbudowuje włosy powodując zmniejszenie ich łamliwości nawet o 90%1.
Z biegiem czasu, włosy będą bardziej odporne na wysuszenie, uszkodzenia, łamliwość i rozdwajające się końcówek. Odzyskają również naturalny blask, miękkość i zdrowy wygląd.

Linia Syoss Repair Therapy z formułą Micro-Repair-Peptides pomaga wzmocnić i poprawić strukturę włókien włosów, przywracając posiadaczkom kruchych, zniszczonych, podatnych na rozdwajanie włosów, ich naturalnie zdrowy wygląd. Dostarcza równocześnie składników, które zwiększą odporność na uszkodzenia i zapewnią długotrwałe odżywienie.

Linia Syoss Repair Therapy:

Szampon Syoss Repair Therapy
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 9,99 zł (300ml)

Maseczka Syoss Repair Therapy  
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 17,99 zł (200ml)

Odżywka Syoss Repair Therapy
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 9,99 zł (300ml)


1  W stosunku do włosów przed pielęgnacją

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych